Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

A rzeka wciąż płynie - zbiór myśli Andrzeja Ostromęckiego


Książka Andrzeja Ostromęckiego „A rzeka wciąż płynie” to zbiór myśli ułożonych zarówno w prozę jak i poezję. To rozmyślania spisane podczas podróży w różnych zakątkach Polski – w otoczeniu gór, miejskiego gwaru Warszawy, czy też nawet w Czersku. Poezja dotyka spraw zarówno tych najbardziej prozaicznych, jak również wyższych uczuć. Niektóre wiersze są prostym zachwytem nad krajobrazem, inne są pełne melancholii, nostalgicznego przepływu myśli, czy miłości.

Proza z kolei łączy w sobie formę eseju i opowieści. Słowa niemalże płyną z kart książki, a historie pozwalają przenieść się w miejsce akcji. Czytelnik niejednokrotnie może odnieść wrażenie, że siedzi przy ognisku obok narratora i słucha jego wieczornych gawęd.


„A rzeka wciąż płynie” to lektura, która niesie za sobą refleksję. Pozwala zatrzymać się w pędzie współczesnego świata i zastanowić się nad tym, co w życiu najważniejsze. Pozycja idealna do zabrania w podróż i poczucia klimatu, który z niej płynie.

Książka w sprzedaży na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/a-rzeka-wciaz-plynie/


więcej o książce na:

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/poezja-z-lekka-nuta-nostalgii/

http://autorzy365.pl/a-rzeka-wciaz-plynie_a6030