Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Joanna Wajdenfeld

Joanna Wajdenfeld
Psycholog, plastyk i terapeuta zajęciowy, ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalizację z Psychologii Twórczości oraz Socjoterapii i Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży. Posiada certyfikat Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, dyplom Terapeuty Zajęciowego i Instruktora Rekreacji Ruchowej.

Pracuje w Wyższej Szkole Nauk Społecznych „Pedagogium” i w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest autorką ksiązki „Kreatywna plastykostymulacja w rozwoju dziecka” oraz publikacji: „Warsztaty plastyczne dla studentów pedagogiki i resocjalizacji”, „Wpływ oddziaływań poznawczych na twórczość dzieci w wieku szkolnym” „Arteterapia, jako forma leczenia i wspierania rozwoju. Wybrane aspekty plastykoterapii i choreoterapii”, „Porównanie w badaniach neuroobrazowania pracy mózgu po oddziaływaniach plastykoterapeutycznych”.

Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi w różnym wieku i młodzieżą, prowadząc zajęcia z kreatywnej plastyki i rekreacji ruchowej. Dla dziećmi z początkowych klas szkoły podstawowej i przedszkola prowadzi zajęcia z autorskiego programu plastykoterapii i autorski program warsztatów twórczości. '

Całe swoje życie związana jest ze sztuką w różnorodnej formie od malarstwa i rysunku, poprzez grafikę użytkową po projekty reklamowe. Ilustruje również książeczki dla dzieci i gry planszowe. W malarstwie przede wszystkim preferuje malarstwo olejne i akryl, natomiast w rysunku suche pastele, również lubi tworzyć grafikę komputerową.

Kreatywna plastykostymulacja w świetle twórczego funkcjonowania umysły

Książki autora

Kreatywna plastykostymulacja w świetle twórczego funkcjonowania umysłu - okładka

Współpracujemy z

Proza życia

Dzięki uprzejmości blogerów, informujemy o działaniach i nowościach wydawniczych.

Recenzje pisane emocjami

skrytka słów

Zapomniana Biblioteka

Zapomniana Biblioteka

Zaczytany forever

Zaczytany forever

Kulturalne rozmowy

Kulturalne rozmowy