Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Bookobranie - konkurs nowopowstałego portalu o autorach7 października 2013 r. rusza konkurs „Bookobranie”, w którym nagrody książkowe sponsoruje Wydawnictwo Psychoskok. W związku z nadchodzącymi długimi, jesiennymi wieczorami, zapraszamy wszystkich do zabawy. Czekają atrakcyjne nagrody! Konkurs trwa do 10.12.2013 r., a jego Organizatorem jest portal autorzy365.pl.


Portal autorzy365.pl zachęca do udziału w konkursie. Skierowany on jest do wszystkich aktywnych użytkowników strony, a także wielbicieli polskiej literatury. Polega na dodawaniu książek, autorów lub recenzji ma stronie Organizatora, za co przyznawane są punkty. Na najbardziej aktywnych użytkowników czekają wartościowe nagrody w postaci książek i e-booków. W związku z nadchodzącymi długimi, jesiennymi wieczorami, zapraszamy wszystkich do zabawy. Zarejestruj się już dziś i przyłącz do zabawy!

Bezpośredni odnośnik do strony konkursu: http://autorzy365.pl/konkurs/4/bookobranie-konkurs-portalu-autorzy365-pl 


Zasady:

1.       Zarejestruj/zaloguj się na stronie autorzy365.pl.

2.       Na stronie głównej wejdź w zakładkę Konkurs, po prawej stronie kliknij 'dołącz do Konkursu'.

3.       Bądź aktywnym użytkownikiem – dodawaj książki, autorów oraz recenzje i zbieraj punkty!

4.       Na najbardziej aktywnych czekają wartościowe nagrody – zestawy książek oraz e-booków.

5.       Konkurs trwa od 07.10.13 do 10.12.2013 r.


Nagrody:

I miejsce

6 książek Jolanty Marii Kalety (druk) z dedykacją od AutorkiWrocławska Madonna, Obcy w antykwariacie, Lawina, Operacja Kustosz, W cieniu Olbrzyma, Złoto Wrocławia + 7 e-booków Jolanty Marii Kalety: Wrocławska Madonna, Obcy w antykwariacie, Lawina, Operacja Kustosz, W cieniu Olbrzyma, Kolekcja Hankego.Złoto Wrocławia

Powieści Jolanty Marii Kalety objęte sa patronatem medialnym serwisu TuWroclaw.com
II miejsce

5 książek Stefanii Jagielnickiej – Kamienieckiej (druk)Zdeptana róża, Więcej niż szczęście, Przechytrzyć Pana Boga, Zbłąkane serce, Między opętaniem a oczarowaniem.


III miejsce

3 książki Ryszarda Krupińskiego (druk) z dedykacją od AutoraRozwój osobisty. Medytacje terapeutyczne, Rozwój osobisty kluczem do sukcesu, Adolf Chrystus. Dychotomia ludzkich dążeń.


Wyróżnienia: (nagrody gwarantowane)

Wybrane e-booki: za każde pełne 10 punktów uczestnik konkursu może odebrać nagrodę - wyróżnienie, którą jest 1 e-book do wyboru. Nagrody wyróżnienia przysługują uczestnikowi przy kolejnych pułapach 10, 20 oraz 30 punktów.

Załączniki

Współpracujemy z

Publio

Publio to księgarnia internetowa, w której można nabyć e-booki, audiobooki i e-prasę.

ProPosterus

Portal literacki Proposterus.com. Proposterus-to nowy wymiar kultury i sztuki.

Zapomniana biblioteka

zapomniana biblioteka

Królowa moli

Królowa moli

Kuźnia literacka

Kuźnia literacka