Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Chihuahua 100% psa w psie – Marta Paszkiewicz - Premiera

Chcesz posiadać psa rasy chihuahua, ale nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z nowym pupilem? Ta książka pomoże ci podjąć decyzję! Poradnik dla obecnych oraz przyszłych właścicieli to informacje o diecie, pielęgnacji, leczeniu, zachowaniu, charakterze oraz wiele różnorodnych wskazówek, jak dbać o swojego małego przyjaciela. Autorka dzieli się z nami tajnikami, dotyczącymi tych niezwykłych zwierząt.


Chihuahua nadaje się dla każdego, kto chce mieć małego, oddanego przyjaciela, którego można prawie wszędzie z sobą zabrać. Doskonale sprawdzi się zarówno w dużych rodzinach, jak i w domach osób starszych czy samotnych.
Chihuahua 100% psa w psie - Marta PaszkiewiczPremiera 01.08.2018 http://www.psychoskok.pl/produkt/chihuahua-100-psa-w-psie/


Chihuahua to najmniejszy pies na świecie, ale jego nazwa pochodzi od największego stanu Republiki Meksyku. Żywy, czujny, odważny, bardzo ruchliwy. Nieważne, że mieści się w torebce wielu celebrytek. Moda modą, ale jak twierdzą ci, którzy chihuahua mają w domu, nie ma lepszego przyjaciela i kompana do zabawy.


Książka przeznaczona dla wszystkich miłośników i hodowców rasy chihuahua. Chihuahua – mały piesek do kochania. Marta Paszkiewicz - psycholog zwierząt, specjalizacja Psycholog Psów http://www.psychoskok.pl/autorzy/marta-paszkiewicz/