Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Czytaj wciągające i intrygujące książki

Bez względu na to, co się wydarzyło, rok 2021 był ważnym rokiem dla nowych, niesamowitych książek. Niezależnie od tego, czy obiecałeś sobie, że przeczytasz więcej w tym roku, czy po prostu potrzebujesz nowej rekomendacji klubu książki, w której możesz się zatopić, nasza lista najlepszych książek 2021 roku zapowiada się obiecująco. Czytaj wciągające i intrygujące książki, to zapewni Ci zadowolenie i relaks – wszak „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.” - zwykła mawiać Wisława Szymborska.


Co zatem powinieneś przeczytać z początkiem roku? W tym roku na rynku pojawiło się wiele ekscytujących nowych książek od niektórych z naszych ulubionych autorów, a także wspaniałe debiutanckie książki zróżnicowanej grupy nowicjuszy z niemal każdego gatunku. W roku 2021 wiele z naszych najlepszych książek oferuje nam krytykę dzisiejszego społeczeństwa, wgląd w skomplikowaną dynamikę rodziny, gorące powieści romantyczne, które przypomną Ci, że miłość jest wieczna, straszne thrillery, które przyprawiają cię o dreszcze, książki historyczne, które cofają cię w przeszłość i przerażające historie o duchach, które nie pozwolą ci zasnąć.


I chociaż niektóre z tych książek mogą jeszcze nie być dostępne na półkach (lub mogą być opóźnione z powodu problemów z łańcuchem dostaw), i tak powinieneś nacisnąć przycisk przedsprzedaży. Zamawianie książek z wyprzedzeniem pomaga we wspieraniu autorów. Jeśli uważasz, że przegapiliśmy coś, co powinno znaleźć się na naszej liście, obiecujemy ją uaktualniać o nowe publikacje — zawsze uwielbiamy odkrywać nowe książki. Zastanów się, co myślisz, jeśli czytałeś lub właśnie zamierzać przeczytać jeden z naszych ulubionych tytułów! Czytaj tylko wciągające i intrygujące powieści.


Co czytać - https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/

Wciągające i intrygujące książki  - https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/wciagajace-i-intrygujace-ksiazki/

Oferta książek - https://www.psychoskok.pl/ksiazki/

Współpracujemy z

Kobiece recenzje

Kobiece recenzje

Kultura słowa

Kultura słowa

Sigismund Eugeniusz

Sigismund Eugeniusz

Park literacki

Park literacki

Nowe horyzonty

http://nhoryzonty.blogspot.com