Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

„Jestem uzależniony od pisania” – rozmowa z Robertem P

Wywiad z Robertem P., autorem powieści fantasy „Zakon Achawy”. Tworząc tytułowych Achawów, pisarz nie bez przyczyny dokładnie przyglądał się motylom…

Fantastka pozwala autorom na pełną swobodę tworzenia. Siła wyobraźni jest nieoceniona, ale skądś muszą przecież czerpać inspirację… Robert P. uwielbia fotografować. Dokładne przyglądanie się wyjątkowości warmińsko-mazurskiego krajobrazu okazało się owocne. Motyle dnia i nocy „powołały do istnienia” Achawów.

Do wywiadu autor dołączył inspirujące fotografie, które zachęcają do lektury książki.

O magii, odwiecznej walce dobra ze złem, czyli „kulturalne rozmowy” z Robertem P.

Na chwilę obecną Robert P. jest wielką tajemnicą. Czytelnicy, dopiero zaczynają Pana poznawać, warto zapytać więc, czy zechce Pan przybliżyć swą osobę? Zdradzić, co porabia na co dzień, jakim pasjom oprócz pisania poświecą swój czas itp.?

Na co dzień pracuję u siebie na gospodarstwie. Z zamiłowania jestem fotografem oraz gram na gitarze. Muzyka i Fotografia dwie moje największe pasje.

Odnośnie do pasji, a wiemy, że jedną z nich jest fotografowanie, proszę zdradzić, czy „przydaje się” ono pisarzowi. Może uważne przyglądanie się światu pobudza wyobraźnię?

Tak jak najbardziej fotografowanie pozwala więcej widzieć. To dzięki zdjęciom motyli stworzyłem Achawów, których są na nich oparci.

Zapraszamy do przeczytania całego wywiadu z Robertem P.