Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Mac OS X Server 10.8

Mac OS X Server 10.8 - okładka
Apple Mac os X 10.8 Mountain Lion to najnowsze wydanie aplikacji do obsługi serwerów stworzone przez firmę Apple a wraz z nim pojawiła się książka w formie elektronicznej, która jest praktycznym przewodnikiem i podręcznikiem do nauki obsługi i używania tej aplikacji. Autorem tego e-booka jest Krzysztof Wołk, praktyk, ćwiczeniowca technik IT, który uprzednio napisał podręcznik do poprzednich wydań aplikacji serwerowych Mac os X 10.6 i 10.7 . Obecna książka jest oparta na doświadczeniach z poprzedniej i omawia zmiany i nowości w najnowszym systemie serwerowym firmy Apple ale oczywiście uczy także całości obsługi najnowszego systemu. Podręcznik ten jest w pierwszym rzędzie praktyczny i chociaż oparty na podręcznikach firmy Apple to nie znajdziemy w nim encyklopedycznej wiedzy a praktykę, instrukcje na przykładach krok po kroku i ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Dzięki temu każdy przyszły administrator systemu Apple nauczy się jak działać i umieć się posługiwać aplikacją w praktyce. Warto tutaj przytoczyć że w nowym systemie Mac os X 10.8 jest kilka nowości względem poprzednich wydań. Jest to między innymi magic triangle czyli magiczny trójkąt, który pozwala na pracę w środowisku mieszanym Windows i Mac. Rozwiązanie takie bardzo uniwersalizuje zastosowanie aplikacji Mac’a . Dzięki tej książce przyszły administrator nauczy się między innymi jak instalować i konfigurować system a potem nim zarządzać zdalnie lub z użyciem terminala. W książce wiele użytecznych ilustracji, prezentacji a na koniec rozdziałów pytań i ćwiczeń utrwalających wiedzę i sprawdzających umiejętności. Polecam wszystkim fanom Mac’a a także wszystkim ciekawym tego systemu. Inne książki autora.
Mac OS X Server 10.8

Dostępna w

Autor książki

Krzysztof Wołk

Krzysztof Wołk

Strona autorska Krzysztof Wołk - przeczytaj więcejJest magistrem inżynierem informatyki, absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej...

Biblia Windows Server 2012 Podręcznik Administratora - okładka
Praktyczny przewodnik po MAC OS X Server 10.6 oraz 10.7 - okładka
Aplikacje mobilne, oraz interaktywne komponenty www. Adobe Animate - okładka
Zabawa ze sztuczną inteligencją - okładka
Jak złożyć statyczną oraz interaktywną książkę. Skład tekstu ciągłego w języku polskim - okładka
Microsoft Office 2019 oraz 365 od podstaw - okładka