Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Praktyczny przewodnik po MAC OS X Server 10.6 oraz 10.7

Praktyczny przewodnik po MAC OS X Server 10.6 oraz 10.7 - okładka

Polecam książkę absolwenta Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych Krzysztofa Wołka pt. „Praktyczny przewodnik po MAC OS X  Server 10.6 i 10.7” która prezentuje w sposób zrozumiały dla każdego funkcje i możliwości serwerowego systemu firmy Apple. To wygodny, łatwy w obsłudze mechanizm umożliwiający użytkownikom telefonów iPhone i komputerów Mac dostęp do zabezpieczonych usług sieciowych, takich jak korporacyjne witryny WWW, internetowe aplikacje biznesowe, poczta, kalendarze i kontakty.

Lektura ta pozwoli na to, że  czytelnik nauczy się także współpracować z maszynami i sieciami opartymi o systemy z rodziny Microsoft Windows oraz Linux. Poza tym książka zawiera wiele praktycznych ćwiczeń ułatwiających jeszcze bardziej szczegółowe zapoznanie się z tym systemem. Książka ukazała się w formie ebooka i polecana jest szczególnie dla osób interesujących się serwerowym systemem operacyjnym charakteryzującym się niezrównaną łatwością użytkowania.


Praktyczny przewodnik po MAC OS X Server 10.6 oraz 10.7

Dostępna w

Autor książki

Krzysztof Wołk

Krzysztof Wołk

Strona autorska Krzysztof Wołk - przeczytaj więcejJest magistrem inżynierem informatyki, absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej...

Biblia Windows Server 2012 Podręcznik Administratora - okładka
Mac OS X Server 10.8 - okładka
Aplikacje mobilne, oraz interaktywne komponenty www. Adobe Animate - okładka
Zabawa ze sztuczną inteligencją - okładka
Jak złożyć statyczną oraz interaktywną książkę. Skład tekstu ciągłego w języku polskim - okładka
Microsoft Office 2019 oraz 365 od podstaw - okładka