Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Wierszykami babci Henryki. Majsterklepka

Wierszykami babci Henryki. Majsterklepka - okładka
Jeśli twoje dziecko jest niezwykle ciekawe świata –  odkrywaj go wraz z „Wierszykami babci Henryki. Majsterklepka”. Henryka Hensz wprowadza dziecko w niezwykły świat zwierząt i dorosłych. Prowadzi je do warsztatu, by pokazać jak buduje się meble, sprawdza, dlaczego Majsterklepka nie ma piątej klepki, prowadzi po ogrodzie, by zasadzić kwiatki, pokazuje jak zachowywać się przy jedzeniu, wprowadza w niezwykły świat zwierząt, którym myszka może się zakochać w kotku, krowa niczym się nie przejmuje, a pies przyjaźni się z kotem, z którym wyrusza razem na wycieczkę. „Wierszyki babci Henryki” to zbiór 15 rymowanek, które pomagają dzieciom w pojmowaniu otaczającego je świata, z dużą dawką humoru i pozytywnego podejścia. Czytanie dzieciom minimum 20 minut dziennie, wpływa na rozwój dziecka – zacznij od „Wierszyków babci Henryki”!


Recenzje, opinie:


http://recenzjemystic.blogspot.com/2014/08/henryka-hensz-wierszyki-babci-henryki.html

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/221936/wierszyki-babci-henryki-majsterklepka

http://autorzy365.pl/ksiazka/4073/wierszyki-babci-henryki-majsterklepkaDostępna w

Autor książki

Henryka Hensz

Henryka Hensz

Henryka Hensz – autorka „Wierszyków babci Henryki. Majsterklepka” to pisarka, która drzemiące pokłady pozytywnych emocji przel...

Współpracujemy z

Przy kawie z książką

Przy kawie z książką

Recenzje Silvany

Recenzje Silvany

Vega czyta

Vega czyta

eKulturalni.pl

eKulturalni.pl

Poligon domowy

Poligon domowy