Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Na skrzydłach Ducha Świętego czyli Jerusalem wołasz, więc przybywam

Na skrzydłach Ducha Świętego czyli Jerusalem wołasz, więc przybywam - okładka

Śmiało można stwierdzić, że żadne inne miasto na świecie nie budzi tak ogromnych  emocji jak Jerozolima. Nigdzie indziej teraźniejszość nie jest tak silnie mocno  zakorzeniona w historiijak jest to tutaj, w „ziemi świętej”. Przekonała się o tym również pani Iwona Konarzewska-Bulczyńska autorka książki „Na skrzydłach Ducha Świętego czyli Jerusalem wołasz, więc przybywam”, która postanowiła swoją przygodę z Jerozolimą opisać.

W książce opisała najważniejsze jej zdaniem wydarzenia, miejsca które warto odwiedzić oraz kilka zabawnych sytuacji, jakie mają miejsce podczas jej pobytu. W książce wiele jest opisów podobnych do tego

"Przed ołtarzem w bazylice jest wielka kamienna poorana skalistymi kształtami bryła. To na niej, gdy modlił się Jezus, spływał po Nim krwawy pot. Brzegi tej skały otoczone są niskim metalowym ogrodzeniem z ciernia i ptakami wzlatującymi lub opadającymi w narożnikach. Przykucnęłam, dotknęłam skały. Chciałam aby moja ręka, dotyk jak najwięcej zapamiętał z tego miejsca, a serce by oddało należny mu pokłon.” – ukazujących jak silne emocje wywołuje możliwość podążania śladami Jezusa.

Autorka, na którą ta podróż wywarła głęboki wpływ postanowiła podzielić się tym z innymi. Podziw budzi iż kobieta wybrała się tak jako wolontariuszka, by swoją pomocą służyć w Starym Domu Polskim Sióstr Elżbietanek. Fakt ten sprawił, ze jeszcze głębiej mogła rozkoszować się ładowaniem swoich duchowych akumulatorów. To doskonała książka dla chcących wybrać się w podobną podróż, gdyż jest w niej wiele informacji dotyczących przygotowania się do wyjazdu i samego już pobytu na miejscu. Jesteś ciekaw jak skończyła się wycieczka pani Iwony na ziemi świętej przeczytaj ebook.


Na skrzydłach Ducha Świętego, czyli Jerozolimo wołasz, więc przybywam

Dostępna w

Autor książki

Iwona Konarzewska-Bulczyńska

Iwona Konarzewska-Bulczyńska

Iwona Konarzewska-Bulczyńska, urodzona i zamieszkała w Koszalinie, dziennikarka ”Dobrych Mediów”, aktywnie działająca w środo...

Duch przychodzi, kiedy chce, czyli... Człowieku, jeszcze nie wiesz, co potrafisz! - okładka