Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie

Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie - okładka

O tym czym jest miłość i do jakich wyrzeczeń jest zdolny człowiek pod jej urokiem możemy przekonać się czytając książkę Tomasza Zackiewicza „Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie”. Autor napisał książkę opierając się o wydarzenia, które przeżył na „własnej skórze”, jeszcze będąc młodym studentem archeologii w Lublinie. Poznał on pewnego dnia piękną kobietę, która przyjechała z Ukrainy wraz z grupą teatralną, którą się opiekowała. Młodzi niemal od razu zakochują się i postanawiają razem ułożyć sobie życie. Jednak Lina jest już mężatką, aczkolwiek nieszczęśliwą postanawia wrócić do kraju i wyegzekwować rozwód. Kiedy wraca młodzi w Toskanii pobierają się i chcą zamieszkać we Włoszech. Jednak ich plany przekreśla niespodziewana propozycja pracy Linusi w Sydney – kobieta podejmuje decyzję o jej podjęciu i młodzi muszą na jakiś czas się rozstać. Niestety po jej wyjeździe nie ma od niej wiadomości przez wiele długich lat. Jak ta próba czasu wpłynie za związek Tomasza i Linusi? Czy dane będzie im spotkać się jeszcze po latach?

Autor książki Tomasz Zackiewicz tak pisze o miłości do ukochanej kobiety –

„To nasze spojrzenie sobie w oczy było naprawdę głębokie. I patrzyliśmy tak przez chwilę na siebie, a iskry miłość przeskakiwały między nami jak w transformatorze Tesli. Silnie wyładowania uczuć o napięciu milionów woltów. Jej perfumy ostro, wręcz agresywnie wnikały w moje nozdrza, rozsadzając je intensywnym kobiecym zapachem. To był zapach miłości – byłem tego pewien. Już w tej chwili stałem się jej niewolnikiem.” Czy będzie to jednak miłość, która pokona wszelkie próby, czy młodzi dadzą sobie kiedykolwiek  szansę aby wszystko zacząć od początku. Książka jest zabawnie napisaną autentyczną historią o miłości dwojga zakochanych w sobie ludzi. Autor dla upamiętnienia tego jakże ważnego w jego życiu wydarzenia postanowił napisać o nim książkę. Ukazała się ona już na rynku wydawniczym i jest dostępna w wielu księgarniach w formie ebooka.

Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego muzie

Dostępna w

Autor książki

Tomasz Zackiewicz

Tomasz Zackiewicz

Autor poczytnych w Polsce i za granicą książek o tematyce archeologiczno-historycznej oraz artykułów naukowych, szczególnie...

Praktyki na Starym Mieście w Lublinie. Czyli jak to jest na archeologii. - okładka
Brakujący element - okładka
Biały myśliwy i Bestie - okładka
Sztuka wojenna czasów Stefana Batorego. Tom I Wojskowość powszechna - okładka
Sztuka wojenna czasów Stefana Batorego. Tom II. Aspekt teoretyczny - część 1 - okładka
Sztuka wojenna czasów Stefana Batorego. Tom III. Aspekt teoretyczny - część 2 - okładka
Sztuka wojenna czasów Stefana Batorego Tom IV Aspekt praktyczny - okładka