Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Dream

Dream - okładka
W historii autorstwa Marcina Legawca unoszą się opary alkoholu i halucynogennych narkotyków. W takiej atmosferze bardzo łatwo sprawy wymykają się spod kontroli i można popełnić błąd. Błąd, który może przekreślić całą przyszłość, sprowadzając ją do więziennej celi. W końcu za zabicie człowieka nie wyjeżdża się na wczasy. Kuba i Tomek, bohaterowie książki „Dream” Marcina Legawca są podejrzani o zabicie młodej dziewczyny. Nie pamiętają jak do tego doszło, gdyż byli pod wpływem alkoholu i narkotyków. I kiedy sytuacja wydaje się być bez wyjścia, okazuje się, że ich udział w morderstwie może być halucynacją. Jednak, aby nie spędzić życia za więziennym murem, trzeba będzie to jakoś udowodnić. „Dream” to trochę czarny kryminał, trochę powieść psychodeliczna z odrobiną dantejskiej wędrówki przez piekło. Ale przede wszystkim jest to refleksja nad tym, do czego jesteśmy zdolni my sami, i do jakiego stopnia mogą wykorzystać nas inni.

Dream

Dostępna w

Autor książki

Marcin Legawiec

Marcin Legawiec

Marcin Legawiec, pisarz z Połańca małej miejscowości leżącej w województwie świętokrzyskim. Od dziecka kocha czytać i pisać. Pie...

Współpracujemy z

Publio

Publio to księgarnia internetowa, w której można nabyć e-booki, audiobooki i e-prasę.

Przy kawie z książką

Przy kawie z książką

Zapomniana biblioteka

zapomniana biblioteka

Sigismund Eugeniusz

Sigismund Eugeniusz

Kuźnia literacka

Kuźnia literacka