Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego

Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego - okładka

„Radość jest boską energią istniejącą w sercach wszystkich boskich dzieci, którymi jesteście. Przejawienie się radości w was, pozwala łatwo na utrzymanie i wnoszenie, spiętrzania miłości w waszych istotach.” – pisze autor książki „Potęga serca” Grzegorz Kaźmierczak. Jakim cudem jest radość i co wnosi w nasze życie – o tym w swojej książce napisał autor. Poza tym opisuje w niej jakie dary możemy czerpać z potęgi serca. Nie wszyscy są świadomi jak wielką moc ono posiada.

 

Książka zawiera ponad 90 różnych artykułów i przemyśleń autora na tematy czysto duchowe. Jest to praktyczny przewodnik po duszy człowieka. Zawiera też mapę ciała, która pomoże w zobrazowaniu wielu ludzkich chorób i niedogodności. Tak sam autor pisze o książce –

„Książka niniejsza jest darem serca dla wszystkich, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragną.”. Książka już ukazała się w sprzedaży w formie ebooka i dostępna jest w wielu księgarniach internetowych.
Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego

Dostępna w

Autor książki

Grzegorz Kaźmierczak

Grzegorz Kaźmierczak

Grzegorz Kaźmierczak - autor książki pt. "Królestwo serca czyli jak rozmawiać z Bogiem" oraz praktycznego przewodnika rozwoju...

Boska Seksualność czyli sztuka kochania sercem - okładka
Królestwo serca, czyli jak rozmawiać z Bogiem? - okładka
Prawda serca - Elementarz Nowej Ziemi - okładka
Ptaki. Prawdziwi mistrzowie Ziemi - okładka
Zwierzęta. Prawdziwi przewodnicy człowieka - okładka
Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem (wydanie II – uzupełnione) - okładka