Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Dysonanse i Harmonie

Dysonanse i Harmonie - okładka
Dysonanse i Harmonie-kolejna powieść o powrocie do natury i ucieczce od cywilizacji. Powiecie-to już było, ale czy sami nie wyjeżdżacie w weekendy poza miasto? Kolejna sfrustrowana żona i nierozumiejący jej mąż-nudy, lecz czy Wasze stosunki partnerskie zawsze układają się idealnie? Przepisy na nalewki, kozie sery i sałatki-w co drugim programie kulinarnym, jednak podczas zakupów czytasz etykiety i starasz się kupić zdrowe i ekologiczne produkty. Ojciec alkoholik i maltretowane dziecko-na każdym osiedlu się znajdzie, lecz czy to znaczy, że jest to normalne? Czy na pewno chcesz czytać wciąż, o rzeczach dla Ciebie nie osiągalnych? O wyjazdach na Majorkę i namiętnych Hiszpanach? O wielokrotnych orgazmach i erotycznych gadżetach? O żądzy krwi lalusiowatego wampira, który spojrzy w niebieskie oczęta, zapomni o morderczych instynktach i będzie żyć długo i szczęśliwie z osiemnastoletnią panną? Nie masz dość kasztanowych włosów, nóg do samego nieba i tego, że nikt jej tak jeszcze nie całował?

Debiutancka powieść Dysonanse i Harmonie, to historia, która może zdarzyć się każdej z nas. Każda kobieta znajdzie tu coś, co ją zainspiruje. Jedna szczerze porozmawia z mężem, inna postanowi samodzielnie wytworzyć nalewkę, a jeszcze inna zadzwoni na policję gdy usłyszy zza ściany płacz dziecka.

Dostępna w

Autor książki

Joanna Kupniewska

Joanna Kupniewska

Urodziłam się, mieszkam i pewnie umrę w Choszcznie, niewielkim, urokliwym mieście w Zachodniopomorskiem. Od dwudziestu lat fizjo...

Współpracujemy z

tuWroclaw.com

Portal tematyczny miasta Wrocław, zawierający najświeższe wiadomości z miasta

Sigismund Eugeniusz

Sigismund Eugeniusz

Czytadełko

Czytadełko

Park literacki

Park literacki

czytam.to

czytam.to