Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu

Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu - okładka
Do rąk czytelników trafia książka Artura Tołłoczki „Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu”. Skąd w tytule takiego wydawnictwa wzięło się imię bohatera książki Karola Maya? Odpowiedź znajdziemy we wprowadzeniu do książki: Winnetou powiedział kiedyś, że przyszłość jest jak książka, której jeszcze dotychczas nie czytaliśmy. Coaching dotyczy w dużej mierze właśnie przyszłości tej, której nikt z nasz nie zna. Uczestnicząc w sesjach coachingowych klient tworzy własną przyszłość, czyli zamiast czekać na gotową, stworzoną już przez kogoś książkę, pisze ją sam dla siebie.

Andrzej Tołłoczko ubrał swój poradnik w formę jest zapisu spotkań coachingowych z wyimaginowaną klientką, Beatą. Dzięki temu zabiegowi, uwiarygadnia przekazywane w książce informacje. Lektura będzie przydatna dla tych osób, które nie do końca wiedzą, czym jest coaching, oraz do tych, którzy chcieliby skorzystać z pomocy trenera, lecz blokuje ich brak wiedzy o tym, jak takie spotkania wyglądają. Poradnik jest dowodem na to, że nie ma się czego bać.


Recenzje, opinie:

http://qulturaslowa.blogspot.com/2015/09/artur-tooczko-winnetou-czyli-krotki.html


Dostępna w

Autor książki

Artur Tołłoczko

Artur Tołłoczko

Autor książki "Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu". Autor przez wiele lat pracował w korporacjach farmaceutycznych. P...

Kanarek w klatce na szafie - okładka
Tańcz ze mną tango - okładka