Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Finezja uczuć

Finezja uczuć - okładka
Finezję uczuć” Anety Krasińskiej bez obaw możemy nazwać współczesnym romansem. I, jak to w romansach bywa, powieść opiewa miłość romantyczną, żeby jednak nie było tak prosto, jest to miłość, która zanim wypełni się do końca, napotka na wiele problemów. Problemów, wydawać by się mogło, nie do rozwiązania. Wiadomo, że zakochanie spada na ludzi nagle i czasami Kupidyn strzela w serca osób, którzy bez wsparcia jego magicznej strzały nigdy nie pomyśleliby nawet o tym, że mogą być razem.

Alicja jest przykładną żoną. Zapracowaną, bo poza obowiązkami zawodowymi, ma jeszcze drugą pracę – opiekowanie się domem. Mąż, Adam, robi karierę w sektorze bankowym i do domu wraca praktycznie tylko po to, żeby się wyspać. Alicja pokornie zgadza się na to, ponieważ mąż dobrze zarabia, a pieniądze są im potrzebne na spłatę kredytu za dom. Nietrudno się jednak domyślić, że zaniedbana zostaje sfera uczuć małżonków. Żyjąc w taki sposób, coraz bardziej oddalają się od siebie. W konsekwencji, w sercu Alicji rodzi się tęsknota za prawdziwą miłością. I ta niespodziewanie się zjawia. Obiektem odwzajemnionych uczuć jest jednak mężczyzna, którego Alicja nigdy nie powinna zapraszać do swojego serca. Na imię ma Mariusz. Jest…księdzem. Między tymi dwojgiem rodzi się gorąca namiętność. Czy ma szansę na spełnienie?


Recenzje, opinie

http://wirtualnaksiazka.blogspot.com/2015/02/finezja-uczuc-aneta-krasinska.html

http://wielbicielka-ksiazek.blogspot.com/2016/12/finezja-uczuc-krasinska.html

https://nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com/2017/12/154-finezja-uczuc-aneta-krasinska.html

http://dlalejdis.pl/artykuly/finezja_uczuc_recenzja


Dostępna w

Autor książki

Aneta Katarzyna Krasińska

Aneta Katarzyna Krasińska

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Mama dwójki dzieci. Uwielbia rodzinne podróże po Europie. Najlepiej odp...

Finezja uczuć, wydanie II poprawione i uzupełnione - okładka