Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Maślana - Czas pokoju

Maślana - Czas pokoju - okładka
Maślana, płatny zabójca, jest mistrzem w swoim fachu. Zlecenia doprowadza zawsze do końca i nawet w trudnych sytuacjach, nie wycofuje się. Tym bardziej nie ucieka. Śmierć jest mu bliższa niż przyjaźń i miłość. Maślana żyje w świecie, który dla zwykłego człowieka, jest tematem tabu. Tutaj nie ma podziału na dobrych i złych a ludzkie życie nie ma żadnej wartości. Przemoc, żądza pieniądza, brutalność i bezwzględność. Tym cechuje się ten świat. Maślana, operujący wszelaką białą bronią, nie ma daru do szybkiego myślenia, ani do elokwentnych i wyszukanych wypowiedzi. Liczy się tylko jego miecz i zlecenie. Pewnego dnia, jego życie, choć z pozoru proste i brutalne, ulega przemianie. Jedno z następnych, zwykłych zadań, wciąga go w wir zdarzeń, których nawet on sam nie był w stanie przewidzieć. Mafia, policja, Żydzi, ludzkie potwory powstałe w skutek podania tajemniczego serum, no i Panna Magdalena – naukowiec i twórca owej tajnej substancji. Z tym wszystkim przyjdzie zmierzyć się Maślanie, bez pewności na godziwą zapłatę po wykonaniu zadania. Czy można jednak wycenić kiełkującą się miłość w zdemoralizowanym sercu bohatera?

Recenzje, opinie:
http://czytelnia-mola-ksiazkowego.blogspot.com/2015/03/micha-krupa-maslana-czas-pokoju.htmlDostępna w

Autor książki

Michał Krupa

Michał Krupa

Michał Krupa - pisarz młodego pokolenia, patrzący na świat z lekko przymrużonymi oczami. Pacyfista z wyboru, barbarzyńca z p...

Łosoś norwesko-chiński - okładka
Łosoś a la Africa - okładka
Janek herbu pół krowy - okładka
Na głowie stanęło - okładka
Miłość do trawy - okładka

Współpracujemy z

Autorzy365.pl

Portal dla czytelników książek przedstawiający autorów książek oraz dostępne na rynku książki.

Proza życia

Dzięki uprzejmości blogerów, informujemy o działaniach i nowościach wydawniczych.

Portal DOKiS.PL

Dolnośląska Kultura i Sztuka DOKiS.PL. System prom. inf. i kalendarz imprez kulturalnych

Sigismund Eugeniusz

Sigismund Eugeniusz

Recenzje Agi

Recenzje Agi