Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Nie ma granic. W innych wymiarach

Nie ma granic. W innych wymiarach - okładka
Nie ma granic. W innych wymiarach” Joanny Piłatowicz to kolejny zbiór opowiadań z gatunku fantasy. Tematyka nadal w formie metafor jak w pierwszej książce autorki „Opowieści z pogranicza światów” lecz nie jest jej kontynuacją, dotyczy jednak wciąż ważnych spraw w egzystencji człowieka. Poruszane tematy w poszczególnych opowiadaniach to kwestie wiary w przeznaczenie, reinkarnację, w wyższą instancję osobistej filozofii, złożoność psychiki człowieka, relacja z innymi i ze światem. Na przykład opowiadanie „Pociągi” to metafora na kierunek, w którym podąża człowiek ku szczęściu bądź odwrotnie. W innej treści „Precz demonie” w najbardziej lekki z możliwych sposobów poruszona jest tematyka opętań przez niepożądane byty. W noweli „Zima” następuje personifikacja pory roku, która jest wzmianką, iż duchy przyrody być może też mają swoje problemy, a nie tylko Ziemianie. Lektura jest lekka, swobodna, przeznaczona by inspirować, bawić, wprowadzać w dobry nastrój. Czasami pojawiają się dialogi i rozmowy usłyszane tu i ówdzie, jednak jakiekolwiek podobieństwo do bohaterów opowiadań jest całkowicie przypadkowe.

Książka do kupienia http://www.psychoskok.pl/produkt/granic-innych-wymiarach

Recenzje opinie:

http://biblioteczka.uchwycone-chwile.pl/2015/04/29/w-innych-wymiarach-z-joanna-pilatowicz

http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/50576/rozwazania-nad-opowiadaniami-joanny-pilatowicz

Dostępna w

Autor książki

Joanna Piłatowicz

Joanna Piłatowicz

Tancerka, pisarka, coach, malarka abstraktów; urodzona w Warszawie obecnie mieszka w Niemczech, gdzie współpracuje z teatrem...

Opowieści z pogranicza światów - okładka
W króliczą norę nieco głębiej - okładka