Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Brygida Star Show

Brygida Star Show - okładka
„Brygida Star Show” Magdaleny Trubowicz doskonale wpisuje się w tak lubiany przez miłosnych marzycieli – nurt komedii romantycznej. Powieść w prosty, dostępny i bardzo zabawny sposób przedstawia losy trzydziestoletniej singielki oraz jej świty. Książka jest pamiętnikiem obejmującym dwadzieścia osiem dni, czyli tyle ile trwa cykl u kobiet. Okazuje się, że w ciągu tego czasu może wydarzyć się tak dużo, że niektórzy nie mają tylu przygód w ciągu całego roku. Ale, żeby tak się stało, trzeba nazywać się Brygida Star i posiadać niezwykłą umiejętność przyciągania sytuacji powszechnie uznawanych za pechowe. Bohaterka jest kobietą niezależną i spełnioną zawodowo, ale bardzo samotną i wciąż poszukującą ideału. W jej życiu niczym cień czai się wszędzie nadopiekuńcza mama, której zachowanie często wywołuje w czytelniku gromki śmiech. Brygida bez wątpienia nie nudzi się w życiu, przedstawia nam swoich ośmiu niedoszłych mężów oraz kolejnych absztyfikantów. “Czy ja już mówiłam, że nie lubię gdybać i nie angażuję się zbyt szybko? Kłamałam. Pewnie już się zorientowaliście i wcale was to zapewne nie dziwi. Prawda jest taka, że ilekroć poznam jakiegoś nowego faceta, z miejsca chodzę oglądać suknie ślubne i wybieram imiona dla naszych dzieci. No powiedzcie, że wy tak nie robicie? Ta, jasne… znów jedzie mi i strzela… czołg oczywiście.” Czy Brygida znajdzie w końcu odpowiedniego faceta i ułoży sobie z nim życie? Przekonajcie się sami.

Recenzje, opinie
http://wirtualnaksiazka.blogspot.com/2015/09/brygida-star-show-magdalena-trubowicz.html

https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/04/magdalena-trubowicz-brygida-star-show.html

Dostępna w

Autor książki

Magdalena Trubowicz

Magdalena Trubowicz

Magdalena Trubowicz (z domu Skotna) - ur. 09.05.1983r.. Zamieszkała w Winnicy k. Legnicy. Optymistka – marzycielka. Z wykształ...

Współpracujemy z

Proza życia

Dzięki uprzejmości blogerów, informujemy o działaniach i nowościach wydawniczych.

Portal Pisarski

Portal Pisarski

Recenzje Agi

Recenzje Agi

wprasa

Tu znajdziesz nasze ebooki.

Poligon domowy

Poligon domowy