Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Specyfik

Specyfik - okładka
Książka Aleksandra Janowskiego „Specyfik” całkiem niedawno ukazała się na rynku wydawniczym w formie ebooka i można ją już kupić w wielu księgarniach internetowych. To powieść z tematyki kryminalno-obyczajowej. Autor opisuje w niej transakcję, jakiej podjął się główny bohater książki Michael Norton. Chodzi o dostarczenie „taniego leku przeciwko AIDS do państw Afryki i Azji Południowo - Wschodniej” dla zubożałej ludności cywilnej. Nad całą akcją ma pieczę ONZ. O tym jak przebiega akcja i o co tak naprawdę w niej chodzi możemy dowiedzieć się sięgając po ebook „Specyfik”.

Książka ma bardzo pozytywny odbiór jeśli chodzi o potencjalnego czytelnika – ciekawa akcja, interesująco opisane wydarzenia, w tło wydarzeń wmieszana zbrodnia i kobieta, która zostaje zaangażowana przez bogatego sponsora i wliczona w cenę ryzyka inwestycyjnego. Polecam książkę i chciałabym przypomnieć, że to już kolejna książka Aleksandra Jankowskiego. Do jego dzieł zaliczyć można: słynne intertekstualne ”Opowieści niezwykłe”, przyprawiającą o bezsenność „Podwójną przynętę”, absolutnie niewiarygodną „Muchę” oraz niezwykłego ”Satelitę”. Wierni czytelnicy  doczekali  się też mocno kontrowersyjnej powieści narkotykowej „Spirala. Zachęcam do poznania najnowszego dzieła Janowskiego „Specyfik”.


Specyfik

Dostępna w

Autor książki

Aleksander Janowski

Aleksander Janowski

Aleksander Janowski ma bardzo ciekawy życiorys, pracował w kopalni na Dolnym Śląsku, był nauczycielem w Jeleniej Górze, tłumac...

Mucha - okładka
Podwójna przynęta - okładka
Spirala - okładka
Opowieści niezwykłe - okładka
Sandy cz.II - okładka
Sandy cz.I - okładka
Pieprz w oczach czyli podśmiewajki - okładka
Tłumacz – reportaż z życia - okładka
Reportaż z życia. Część 2 - okładka
W cieniu cokołów - okładka