Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Robaczki z naszej paczki

Robaczki z naszej paczki - okładka
Dlaczego ślimak jest powolny? Czy lubi plotkować? Czy najbardziej pracowite są mrówki i pszczoły? Czy biedronki mają siedem kropek? A może to piegi? Który owad brzęczy głośniej od komara? I dlaczego ludzie go tak nie lubią? Z pewnością nie jeden raz usłyszałeś takie pytanie z ust dziecka. Fascynujący i różnorodny świat zwierząt interesuje dzieci już od najmłodszych lat – w jego poznaniu pomoże im wesoła książeczka „Robaczki z naszej paczki”. To zbiór żartobliwych historyjek, które w zabawny i lekki sposób przybliżą dzieciom życie m.in. komara, pszczoły, motyla, biedronki, pająka czy ślimaka. Dzięki „Robaczkom z naszej paczki” pozna ono niewiarygodne historie małych bohaterów, w które czasem trudno uwierzyć! Rymowana forma wierszyków z pewnością spodoba się najmłodszym czytelnikom, a treść zachęci do odkrywania kolejnych gatunków i zgłębiania tajemniczego świata natury.


Recenzje, opinie:
http://mama-filipka.blogspot.com/2015/12/robaczki-z-naszej-paczki.html
http://siostrydajarade.blogspot.com/2016/02/robaczki-z-naszej-paczki-czyli.html

Dostępna w

Autor książki

Adam Cichy

Adam Cichy

Adam Cichy mieszka w Bojanowie, ale większość czasu spędza w Poznaniu, gdzie pracuje w Szkole Specjalnej „Zakątek”. Pisanie to j...

Ptaki cudaki i inne zwierzaki - okładka
A właśnie, że baśnie - okładka

Współpracujemy z

Dwumiesięcznik SOFA

Dwumiesięcznik SOFA

Królowa moli

Królowa moli

Czytadło

Czytadło

Recenzje Agi

Recenzje Agi

dlaLejdis.pl

dlaLejdis.pl - portal dla Kobiet