Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera

Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera - okładka
„Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera.”, podzielona została na trzy części. Książka uświadomi nam dlaczego Ameryka jest supermocarstwem i co oferuje światu, przedstawi przekrój ludności USA, i zapozna z klasyfikacją 10 najlepszych miast do osiedlenia. Richard Lupa stworzył ranking uprzednio poznając wskazywane miejsca i biorąc pod uwagę takie kryteria jak: klimat, ekonomia, ceny domów, szkoły i edukacja, tłok na drogach, kultura i rekreacja oraz przestępczość w poszczególnych regionach.

Richard Lupa „Naszą Amerykę” przedstawia z punktu widzenia polskiego emigranta. Obecnie autor mieszkający na stałe w Kalifornii na przedmieściach San Diego, posiada w Escondido firmę sprzedającą nieruchomości na terenie całej Kalifornii oraz zajmującą się budownictwem i prowadzi biuro podróży Amepol, specjalizujące się w rejsach morskich po całym wiecie, wyjazdach do USA, oraz wycieczkach do San Diego.

Recenzje, opnie:
http://qulturaslowa.blogspot.com/2017/02/richard-lupa-nasza-ameryka.html


Dostępna w

Autor książki

Lupa Richard

Lupa Richard

Richard Lupa mieszkający w USA od 30 lat to przykład wielu polskich emigrantów mieszkających w Ameryce którzy umieli skorzystać...

Współpracujemy z

tuWroclaw.com

Portal tematyczny miasta Wrocław, zawierający najświeższe wiadomości z miasta

Książka Mój Świat

Blog osobisty Pauliny Wiśniewskiej

Kobiece recenzje

Kobiece recenzje

czytam.to

czytam.to

Fundacja  Polonia Union

Fundacja Polonia Union