Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Życie i zdrowie masz tylko jedno

Życie i zdrowie masz tylko jedno - okładka
„Zdrowie i życie masz tylko jedno” – to poradnik, który porwie cię już od pierwszych stron. Konkretny, ale napisany przystępnym językiem. Poruszający wiele zagadnień, z którymi borykamy się na co dzień – jak znaleźć satysfakcjonującą pracę, jak wybaczać innym, jak pokochać siebie, jak i gdzie odnaleźć Boga, jak nie stać się niewolnikiem czasu i wiele, wiele innych. Violetta Wróblewska – autorka poradnika – na co dzień psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i nauczyciel akademicki, popularyzatorka zdrowych stylów życia, twórczyni psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego – daje konkretne recepty na to, co robić, by życie było lepsze, szczęśliwe, jak zachować zdrowie, jak wychowywać dzieci, by nie weszły w dorosłe życie z nabytymi złymi przekonaniami. Każdy z 34 rozdziałów opatrzony jest receptą, poradą lub aforyzmem – w wielu z nich znajdziesz także przykłady z życia osób, które zwróciły się po pomoc psychologiczną, by zmienić swoje życie na lepsze. Pod koniec książki autorka przytacza także najczęściej pojawiające się problemy, pytania, z którymi przychodzą do niej pacjenci szukający pomocy – wyjaśnia przyczyny tychże problemów i daje rady, co zrobić, by rozwiązać dany problem. Kiedy skończyć czytać tę książkę, poczujesz wielką motywację do zmiany swojego życia!


Recenzja, opinie:
http://qulturaslowa.blogspot.com/2016/03/violetta-wroblewska-zycie-i-zdrowie.html

http://www.wielopokoleniowo.pl/2016/06/zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno.html

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/07/352-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno.htmlDostępna w

Autor książki

Violetta Wróblewska

Violetta Wróblewska

Violetta Wróblewska – psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i nauczyciel akademicki, popularyzatorka zdrowych stylów...

Współpracujemy z

Proza życia

Dzięki uprzejmości blogerów, informujemy o działaniach i nowościach wydawniczych.

Portal DOKiS.PL

Dolnośląska Kultura i Sztuka DOKiS.PL. System prom. inf. i kalendarz imprez kulturalnych

Przy kawie z książką

Przy kawie z książką

Zapomniana biblioteka

zapomniana biblioteka

Zaczytany forever

Zaczytany forever