Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

W cieniu cokołów

W cieniu cokołów - okładka
Publikacja W cieniu cokołów Aleksandra Janowskiego to unikalne doświadczenia statysty na arenie międzynarodowej opisane przez świadka wydarzeń przełomu lat 80 tych w Polsce i Europie Wschodniej, które niewątpliwie wzbogacają skarbnicę polskiej literatury faktu.Dodatkowej pikanterii dodaje fakt, że Autor opisuje epokowe wydarzenia widziane również z perspektywy Genewy i Wiednia, gdzie przyszło mu przebywać w delegacjach służbowych. W przełomowych momentach dla Polski wyraźnie ujawniają się postawy ludzkie, zachowania i charaktery, godne sztuk Szekspira ze słynnym zapytaniem Być albo nie być?. W cieniu cokołów wieńczy trzytomową całość, opisującą życie i długoletnią karierę zawodową jednego z najlepszych oficjalnych tłumaczy rządowych w Polsce. Unikalna publikacja. Zajmująca i pouczająca lektura.

Książka do kupienia - http://tylkorelaks.pl/614-w-cieniu-cokolow-9788379006694.html 


Recenzje, opinie:
http://qulturaslowa.blogspot.com/2017/01/aleksander-janowski-w-cieniu-cokoow.html 
 

Dostępna w

Autor książki

Aleksander Janowski

Aleksander Janowski

Aleksander Janowski ma bardzo ciekawy życiorys, pracował w kopalni na Dolnym Śląsku, był nauczycielem w Jeleniej Górze, tłumac...

Specyfik - okładka
Mucha - okładka
Podwójna przynęta - okładka
Spirala - okładka
Opowieści niezwykłe - okładka
Sandy cz.II - okładka
Sandy cz.I - okładka
Pieprz w oczach czyli podśmiewajki - okładka
Tłumacz – reportaż z życia - okładka
Reportaż z życia. Część 2 - okładka