Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne

Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne - okładka
„Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne” Magdaleny Surowiec to zbiór ćwiczeń gramatycznych, pozwalający uczącym się na powtórzenie wybranych zagadnień niemieckiej gramatyki.

Książka zawiera wiele różnych aspektów do przećwiczenia jak czasy, rodzajniki, przyimki, zaimki, przymiotniki czy zdania i spójniki. Dodatkowym atutem książki są przygotowane rozwiązania z kilkoma możliwościami oraz słowniczek.

Ćwiczenia zachęcają do refleksji nad poszczególnymi fenomenami gramatycznymi, pomagają w uporządkowaniu wiedzy i w dokładnym wytrenowaniu wybranych aspektów niemieckiej gramatyki. Dlatego wiele ćwiczeń jest bardzo obszernych, aby wystarczająca ilość przykładów pozwoliła na skuteczne utrwalenie i skontrolowanie swoich postępów w nauce. Z podręcznika korzystać mogą wszystkie osoby, znajdujące się na różnych poziomach nauki języka niemieckiego.

Ebook w sprzedaży: http://www.ebooki123.pl/niemiecki-cwiczenia-gramatyczne_p671


Recenzje i opinie:

http://nietypowerecenzje.blogspot.com/2017/03/niemiecki-cwiczenia-gramatyczne.html


Dostępna w

Autor książki

Magdalena Surowiec

Magdalena Surowiec

Germanistka, nauczycielka języka niemieckiego z wykształcenia i z powołania, tłumaczka, autorka popularnego bloga "Niemiecki po...