Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Kompozytor, dyrygent i sufler polityczny w jednej osobie

Kompozytor, dyrygent i sufler polityczny w jednej osobie - okładka
Czy 19% wyborców określanych umownie mianem suwerena lub ciemnym ludem, który kupi wszystko, za pośrednictwem tych, którzy tak o nim myślą i publicznie mówią, a którzy nazywają siebie " ludzkimi panami, w odróżnieniu od innych ", posiada legitymację do tego, aby sukcesywnie niszczyć w tym kraju demokrację i prawo, sprowadzając tym samym samych siebie i " gorszy sort " do roli poddanych?

Czy nasz krają podobnie, tak jak Titanic, powoli tonie w oceanie bezprawia, braku szacunku dla myślących odmiennie, oceanie stworzonym przez rządzących i czy poniosą oni za to określone konsekwencje natury prawno-karnej?

A może już nigdy nie będzie okazji do zgodnej z prawem zmiany rządzących?. Powód do odsunięcia w czasie, i to w nieskończoność aktu skutkującego taką zmianę, znajdzie się zawsze. Odpowiedzi na te pytania udzieli sobie sam, każdy, trzeźwo myślący obywatel orkiestrowego państwa w budowie.

Dostępna w

Autor książki

Piotr Stanisław

Piotr Stanisław

Autor ebooka pt. "Moja odpowiedź na pozew o rozwód".

Moja odpowiedź na pozew o rozwód - okładka
Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego - okładka
Akt oskarżenia - okładka
Akt oskarżenia przeciwko Kompozytorowi... - okładka
"Stwardnienie rozsiane a moje życie - okładka