Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego

Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego - okładka
„Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego” Piotra Stanisława to książka autobiograficzna.

Choroba wśród milionów ludzi upatrzyła sobie Piotra Stanisława. Dlaczego? - o to na pewno pyta na początku niemal każdy człowiek dotknięty poważnym schorzeniem. Podobnie pewnie było w przypadku pana Piotra, który po długim okresie nieustannego rozmyślania podjął próbę napisania o sobie, więc powstał „Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego”. Z czym musi się zmagać człowiek chory na stwardnienie rozsiane, jak sobie z tym radzi, jak zachowują się bliscy i co z tego wynika, o tym pisze autor. Mówi o rzeczach bardzo osobistych, niezwykle trudnych.

Tekst Piotra Stanisława przypomina, jak dużo w naszym życiu zależy od innych ludzi, zwłaszcza kiedy przychodzi choroba. Najgorsze na pewno jest zawieść się na bliskich. Ważne również, z jakim personelem medycznym mamy do czynienia. Pan Piotr wspomina właśnie groteskowe badanie w gabinecie neurologicznym.

Jednak cokolwiek dzieje się wokół człowieka, od niego ostatecznie zależy, czy sobie z tym poradzi, czy się podda – do takiego przynajmniej wniosku prowadzi wyznanie autora, który radzi sobie z szarością i nie dopuszcza, by w jego życiu pojawił się kolor czarny.

ebook w sprzedaży:

http://www.ebooki123.pl/ciemniejszy-odcien-szarosci-stwardnienie-rozsiane-widziane-oczami-chorego_p697

Dostępna w

Autor książki

Piotr Stanisław

Piotr Stanisław

Autor ebooka pt. "Moja odpowiedź na pozew o rozwód".

Moja odpowiedź na pozew o rozwód - okładka
Kompozytor, dyrygent i sufler polityczny w jednej osobie - okładka
Akt oskarżenia - okładka
Akt oskarżenia przeciwko Kompozytorowi... - okładka
"Stwardnienie rozsiane a moje życie - okładka