Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Doczekać jutra

Doczekać jutra - okładka
Książka „Doczekać jutra” to opisane historie ludzi, których los doświadczał często bardzo brutalnie. Wszechobecna bieda i wkradające się ubóstwo spowodowało, że matka, która pozostała sama z dziećmi, bez jakichkolwiek środków do życia, nie potrafi sobie poradzić z ciężarem obowiązków. Śmierć męża i ojca jej dzieci dodatkowo wszystkich przytłacza. Najstarszy z rodzeństwa – Konrad, wiecznie bity i poniżany przeżywa prawdziwe piekło. Dwie młode dziewczyny, które bardzo wcześnie trafiają do domu dziecka, nie mogą zaakceptować warunków tam panujących, staczają się w najgorszą z możliwych dróg – narkotyki, alkohol i prostytucję. Pacjent onkologii, który pogodził się już z własnym losem, oczekuje na to, co nieuniknione, choć stara się do samego końca zachować dobre samopoczucie oraz humor.

Autor książki, świetnie uzmysławia czytelnikowi, że każdy jest kowalem swojego losu i wybiera drogę, którą chce podążać w swoim życiu. Jednak to nie oznacza, że raz obranej ścieżki nie można już zmienić. Warto przeczytać tę książkę, choćby też dlatego, że momentami bardzo porusza, budząc w czytelniku skrajne emocje.

książka w sprzedaży

http://www.psychoskok.pl/produkt/doczekac-jutra

również jako ebook 

http://www.ebooki123.pl/doczekac-jutra_p699

Opinie i recenzje:

http://czytaj-i-mysl.blogspot.com/2017/06/recenzja-walid-kulinski-doczekac-jutra.html

http://zaczytanaksiazholiczka.blogspot.com/2017/06/walid-kulinski-doczekac-jutra.html

http://dlalejdis.pl/artykuly/doczekac_jutra_recenzja

https://redgirlbooks.blogspot.in/2017/07/walid-kulinski-doczekac-jutra.html

http://www.halmanowa.pl/2017/08/doczekac-jutra-walid-kulinski.html

Dostępna w

Autor książki

Walid Kuliński

Walid Kuliński

Autor dramatu science-fiction pt. „Doczekać jutra”.