Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Kanarek w klatce na szafie

Kanarek w klatce na szafie - okładka
Tomik poezji „Kanarek w klatce na szafie” to pierwszy wydany zbiór wierszy, którego autorem jest Artur Tołłoczko. Nie jest to jednak jego pierwsza pozycja w świecie wydawniczym, ponieważ wcześniej ukazała się również książka „Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu”, a zadebiutował dwuczęściową powieścią z gatunku fantasy „Sen Henny”.

Tomik poezji Artura Tołłoczko to osobiste wyznania, z którymi jednak może identyfikować się bardzo wielu czytelników. Autor w swoich wierszach porusza bardzo szeroką tematykę, dlatego bez wątpienia każdy odnajdzie w nich cząstkę własnego życia. Autor stara się uzmysłowić człowiekowi, że ważne jest, aby choć na chwilę zatrzymać się, przemyśleć swoje dotychczasowe życie, wrócić do wspomnień, do czasów dzieciństwa. Spróbować odnaleźć spokój ducha i zacząć czerpać radość z najdrobniejszych rzeczy. Zauważyć mniejszych od nas, choćby mrówkę czy biedronkę.

Z wierszy przebija się bardzo ważne przesłanie - aby ludzie nie byli jak tytułowy Kanarek z wiersza „Kanarek w klatce na szafie”. Miejmy swoje zdanie, kochajmy, wierzmy i żyjmy, po prostu żyjmy!

Tomik „Kanarek w klatce na szafie” to bez wątpienia poezja, do której można zaglądać wiele razy, ponieważ ich ponadczasowe przesłanie nigdy nie straci daty ważności.

Książka w sprzedaży na stronie: http://bonito.pl/k-1059558-kanarek-w-klatce-na-szafie

Recenzje i opinie:

http://nietypowerecenzje.blogspot.com/2017/09/kanarek-w-klatce-na-szafie-artur-tooczko.html

Dostępna w

Autor książki

Artur Tołłoczko

Artur Tołłoczko

Autor książki "Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu". Autor przez wiele lat pracował w korporacjach farmaceutycznych. P...

Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu - okładka
Tańcz ze mną tango - okładka