Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Jak ułożyć swoje życie finansowe

Jak ułożyć swoje życie finansowe - okładka
Borykasz się z problemami finansowymi i nie wiesz, jak to zmienić? Chciałbyś prowadzić swój interes, ale brak ci odwagi lub, co gorsza, wszyscy wokoło wmawiają ci, że to się nie uda? Chciałbyś już po kilku latach prowadzenia własnego interesu żyć na poziomie, o jakim teraz nawet nie marzysz? Wierzysz w to, że jest to możliwe? Otóż kluczem do sukcesu i pierwszym krokiem w osiągnięciu finansowej wolności jest zmiana sposobu myślenia. Publikacja „Jak ułożyć swoje życie finansowe” jest swoistym abc budżetu, w którym autor krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość. Autor podsuwa pomysły na zwiększenie zarobków i pokazuje, że poprzez zmianę swojego nastawienia do wydatków i stosowanie odpowiednich form oszczędzania, możemy stać się kowalami własnego losu, osiągając finansową niezależność.

W zrozumiały sposób wyjaśnia odbiorcom podstawowe pojęcia związane z pomnażaniem kapitału. Opisuje mniej i bardziej ryzykowne sposoby zarabiania od lokat, poprzez giełdę, aż po inwestycje alternatywne. Przedstawia praktyczne porady dotyczące inwestowania, unikając przy tym specjalistycznego języka i wskazywania dróg „jedynie słusznych”.

Książka wybitna i jedyna w swoim rodzaju.


Książka w sprzedaży na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/ulozyc-swoje-zycie-finansowe


Recenzje, opinie:

http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/jak-uozyc-swoje-zycie-finansowe-mariusz.html

http://www.qulturaslowa.pl/2017/12/mariusz-sander-jak-uozyc-swoje-zycie.html Dostępna w

Autor książki

Mariusz Sander

Mariusz Sander

Mariusz Sander, autor poradników: „Każdy może zarobić milion” oraz Jak ułożyć swoje życie finansowe.

Każdy może zarobić milion - okładka