Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Na wpółświadomy. Powtarzając za samym sobą

Na wpółświadomy. Powtarzając za samym sobą - okładka
Na wpółświadomy. Powtarzając za sobą samym to tomik wierszy autorstwa Maksymilana Brona, w którym każdy czytelnik odnajdzie utwory skłaniające do głębszych przemyśleń. Poruszają one bowiem tematykę egzystencjalną. Część z nich dotyczy jednego z najpiękniejszych uczuć, bez którego człowiek nie nigdy nie będzie szczęśliwy – miłości. Wsparcie, wzajemne zaufanie, poczucie bliskości drugiej osoby sprawiają, że rodzi się w nas więcej odwagi do życia. Kilka liryków to typowe wyznania miłosne. Ale autor nie zapomina o innych właściwościach ludzi – podsianiu masek, pod którymi kryją się inne oblicza, czy nieustannym dążeniu do osiągnięcia sukcesu. Wszechobecny konsumpcjonizm przysłania podstawowe, a jednocześnie niezwykle ważne wartości, takie jak przyjaźń, szczerość, życzliwość. A podmiot liryczny jednego z wierszy wyznaje, że to co najbardziej boli, to samotność w pięknym ubraniu. Warto zatem zagłębić się w lekturze i uświadomić sobie, że to indywidualność jest najważniejsza, a nie kopiowanie zachowań czy poglądów.

Tomik poezji w sprzedaży na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/wpolswiadomy-powtarzajac-samym-soba

Dostępna w

Autor książki

Maksymilian Bron

Maksymilian Bron

Rocznik 1979r. Pracuje jako nauczyciel. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych jego wiersze ukazały się w „Cogito” oraz w tomikach p...

Zagubiona nieśmiertelność - okładka
Odwrotność Raju - okładka
Ludzkie puzzle - okładka

Współpracujemy z

Świat książek i ja

Świat książek i ja

Park literacki

Park literacki

Fantasta.pl

Fantasta.pl

Recenzje Agi

Recenzje Agi

Fundacja  Polonia Union

Fundacja Polonia Union