Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia

Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia - okładka
Książka ta jest adekwatna do danego tematu. Autor czuje, że zachował mimo wszystko homeostazę. Jest w stanie podjąć ciężką fizyczną pracę. Podaje sekrety które mogą wpłynąć pozytywnie na przebieg choroby. Książka nawiązuje też do poprzedniej pozycji: „Mind Control Sąd Apokalipsy”, gdzie jest podanych więcej przeżyć autora.

Książka „Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia” jest ważną pozycją ze względu na coraz większą zachorowalność i wiek choroby głównie w młodym wieku przy średniej wieku ok. 38,5 lat. Książka, rzeczywiście zawiera w sobie sekrety na zdrowie. To sekrety dopasowane do danej choroby. Autor magister teologii czuje się zobowiązany do napisania tej książki. Pod względem duchowym czuje się wyniszczony, ale nadal jest zdolny do napisania e-booka. Nie jest ona obszerna, przez co jest przystępna do przeczytania dla wielu ludzi nawet tych utrudzonych życiem. Mogą ją przeczytać rodzice chorego na schizofrenię, lekarze, schizofrenicy i zdrowi ludzie interesujące się pracą umysłu. Wspomnienia i relacje do rodziców oraz samego siebie są bardzo ważne w osiągnięciu zdrowia psychicznego. Ważne, jest naprawienie wszelkich błędów życiowych. To tzw. zadośćuczynienie za błędy bardziej lub mniej świadome. Rzeczywistość która otacza autora zaskakuje go w tym ciężkim przeżyciu i doświadczeniu schizofrenii. Okazuje się, że niebiosa są bogate w chwałę Bożą, jaką są istoty żyjące. Najprawdopodobniej są to istoty posługujące się nanotechnologią. To istotki od których zależy zdrowie psychiczne i fizyczne. Mogą one przyczynić się do uzdrowienia fizycznego z licznych chorób, gdyż robią one operacje wewnątrz ciała. Niestety mogą być też użyte przeciwko człowiekowi doprowadzając go do zgonu. Te i inne informacje na temat jednostek odnajdą czytelnicy w tej i poprzedniej mojej pozycji traktującej o schizofrenii. To bardzo ciekawa choroba, którą warto się zainteresować.

Książka dostępna tylko w wersji e-book.
http://www.psychoskok.pl/produkt/sekrety-schizofrenii-powrot-zdrowia
http://www.ebooki123.pl/sekrety-schizofrenii-i-powrot-do-zdrowia_p771

Dostępna w

Autor książki

Sławomir Mirosławski

Sławomir Mirosławski

Autor jest magistrem teologii. Przez wiele lat był ministrantem i lektorem. Należał również do Katolickiego Stowarzyszenia Młodz...