Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Jak Jeść by Zdrowo Żyć

Jak Jeść by Zdrowo Żyć - okładka
Książka przedstawia ogromny wpływ właściwego odżywiania na zdrowie człowieka, zapoznaje i przestrzega przed złymi nawykami żywieniowymi oraz wykazuje rodzaje niebezpiecznych grup produktów. W treści, w możliwie najprostszy sposób opisana została podstawowa, niezbędna i możliwie najbardziej aktualna obecnie, wiedza na temat żywności i potrzeb ludzkiego organizmu w tym zakresie. Intencją autora było nie tylko przekazanie niezbędnych informacji o odżywianiu, ale przede wszystkim wykazanie za pomocą zamieszczonych przykładów i analiz, że stosując jedynie właściwą dietę możemy zaopatrzyć organizm we wszystkie niezbędne mu do zachowania długiego zdrowia składniki. Zamieszczona w książce dieta powinna stać się podstawowym kierunkowskazem sposobu odżywiania w większości domów. Nie wymaga ona radykalnych zmian w sposobie przygotowywania posiłków i dobierania składników, ale została przez autora w pełni uzasadniona za pomocą zamieszczonych obliczeń.

Książka przydać się powinna osobom poszukującym sposobu na zdrowe odchudzanie oraz jest niezbędna dla wszystkich zainteresowanych zdrowym trybem życia.


http://www.ebooki123.pl/jak-jesc-by-zdrowo-zyc_p779 

http://www.psychoskok.pl/produkt/jesc-by-zdrowo-zyc-2/


Recenzje, opinie:

http://dlalejdis.pl/artykuly/jak_jesc_by_zdrowo_zyc_recenzja

http://www.sylwiacegiela.pl/2018/08/sodycze-nie-moga-byc-jedyna.html

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2018/07/422-jak-jesc-by-zdrowo-zyc.html

http://czytajacamama.pl/jak-jesc-by-zdrowo-zyc-robert-jarzabkiewicz/Dostępna w

Autor książki

Robert Jarząbkiewicz

Robert Jarząbkiewicz

Z wykształcenia intendent okrętowy, przez większość życia związany z produkcja i przetwórstwem żywności. Praktyczna wiedze o por...