Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Nie ufaj nikomu

Nie ufaj nikomu - okładka
Pozycja, na którą składają się różnorodne wątki i w której splatają się problemy od jednostkowych do społecznych. Owo połączenie tworzy jednak spójną całość, wartościową zwłaszcza dlatego, że będąc powieścią w gruncie rzeczy sensacyjną, nie traci z horyzontu innych perspektyw. I tak zazębiają się ze sobą wątki erotyczne, rodzinne, kryminalne, egzystencjalne, gangsterskie – by wymienić tylko niektóre spośród wielu. Dzieje bohatera, Vasilija, poznajemy od początku, od historii jego rodziców. Jego zawiłe losy tłumaczą poszczególne rysy osobowości, która sama w sobie jest bardzo ciekawie zarysowana – bohater jest bowiem postacią w najwyższym stopniu niejednoznaczną, zarówno w wymiarze etycznym, jak i charakterologicznym. To postać, którą nieustannie kształtuje wielokulturowy tygiel, w jakim się obraca. Czynnikiem inspirującym wszelkie działania Vasilija jest zadanie, które sam sobie narzucił – oddawanie złoczyńców w ręce sprawiedliwości. Fabułę ponadto kształtuje podążanie za tajemniczym symbolem, który przewija się przez lwią część życia bohatera. Czy jednak uda mu się rozwiązać dręczącą go zagadkę...?

Patronat medialny nad książką objęli:  Kulturalne rozmowy, Recenzje Agi, Kuźnia Literacka, Worldbysabina, Książkowy świat wyobraźni


Książka do kupienia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/nie-ufaj-nikomu


Recenzje i opinie:

http://ksiazkowyswiatwyobrazni.blogspot.com/2018/02/przedpremierowo-nie-ufaj-nikomu-filip.html

https://nietypowerecenzje.blogspot.com/2018/02/recenzja-premierowa-patronat-medialny.html

http://www.sylwiacegiela.pl/2018/03/zaufanie-jest-jak-kartka-papieru-raz.html

http://subiektywne-recenzje.blogspot.com/2018/04/206-filip-lewicki-nie-ufaj-nikomu.html

https://ksiazkimaleiduze.blogspot.com/2018/05/recenzja-nie-ufaj-nikomu_11.html

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2018/05/411-nie-ufaj-nikomu.html

Dostępna w

Autor książki

Filip Lewicki

Filip Lewicki

Filip Lewicki, zadebiutował powieścią sensacyjną "Nie ufaj nikomu".