Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość

Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość - okładka
Jeśli czujesz, że z twoim życiem jest coś nie tak. Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukujesz klucza do szczęścia i sukcesu, to najlepszy moment na zmianę. Wioletta Wilczyńska, autorka książki "Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość" namawia czytelników, by zmianę sposobu życia zacząć od własnego myślenia. Przekonuje, że wiedza zawarta w tej krótkiej, ale jakże treściwej publikacji, uczyni Cię silniejszym i bardziej świadomym swoich możliwości. Namawia, by konsekwentnie wyciągać pozytywne wnioski ze wszystkiego, co się wydarzy.

Książka pełni funkcję poradnika, który ma za zadanie pomóc ludziom czerpać szczęście i dobrą energię z każdej sytuacji. Pod warunkiem, że wiedzę w niej zawartą przełożysz na praktykę, pozbędziesz się złych przyzwyczajeń, zaczniesz dostrzegać nowe szanse. Każdy kolejny, nowy dzień daje bowiem niezliczone możliwości. Autorka namawia, żeby skoncentrować myśli na jednym celu i usilnie do niego dążyć, co da szybkie i oczekiwane rezultaty.


Ebook w sprzedaży na stronie:

http://www.ebooki123.pl/zyc-szczesliwie-czyli-jak-kreowac-swoja-przyszlosc_p813 

http://www.psychoskok.pl/produkt/zyc-szczesliwie-czyli-kreowac-swoja-przyszlosc/Recenzje, opinie:

http://cosnapolce.blogspot.com/2018/07/zyc-szczesliwie-czyli-jak-kreowac-swoja.html

Dostępna w

Autor książki

Wioletta Wilczyńska

Wioletta Wilczyńska

Autorka książki, "Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość".