Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość

Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość - okładka
Jeśli czujesz, że z twoim życiem jest coś nie tak. Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukujesz klucza do szczęścia i sukcesu, to najlepszy moment na zmianę. Wioletta Wilczyńska, autorka książki "Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość" namawia czytelników, by zmianę sposobu życia zacząć od własnego myślenia. Przekonuje, że wiedza zawarta w tej krótkiej, ale jakże treściwej publikacji, uczyni Cię silniejszym i bardziej świadomym swoich możliwości. Namawia, by konsekwentnie wyciągać pozytywne wnioski ze wszystkiego, co się wydarzy.

Książka pełni funkcję poradnika, który ma za zadanie pomóc ludziom czerpać szczęście i dobrą energię z każdej sytuacji. Pod warunkiem, że wiedzę w niej zawartą przełożysz na praktykę, pozbędziesz się złych przyzwyczajeń, zaczniesz dostrzegać nowe szanse. Każdy kolejny, nowy dzień daje bowiem niezliczone możliwości. Autorka namawia, żeby skoncentrować myśli na jednym celu i usilnie do niego dążyć, co da szybkie i oczekiwane rezultaty.


Ebook w sprzedaży na stronie:

http://www.ebooki123.pl/zyc-szczesliwie-czyli-jak-kreowac-swoja-przyszlosc_p813 

http://www.psychoskok.pl/produkt/zyc-szczesliwie-czyli-kreowac-swoja-przyszlosc/Recenzje, opinie:

http://cosnapolce.blogspot.com/2018/07/zyc-szczesliwie-czyli-jak-kreowac-swoja.html

Dostępna w

Autor książki

Wioletta Wilczyńska

Wioletta Wilczyńska

Autorka książki, "Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość".

How to live. How to create your future. Recognize the power of your brain and use it - okładka