Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Sypiajac z Panią G. Historia przemocy

Sypiajac z Panią G. Historia przemocy - okładka
9 miesięcy kłótni, 9 miesięcy ignorowania, 9 miesięcy wmawiania choroby psychicznej i straszenia policją. Tyle czasu Prosiaczek mieszkał z Gestapo i tyle tkwił w toksycznym związku. Kłótnie, groźby, wyzwiska, wyrzucenia z domu za najdrobniejsze przewinienia. Lekarstwem na nieudany związek okazuje się kurs tańca. Dzięki niemu mężczyzna odkrywa drugą młodość, a szaleństwa na parkiecie pozwalają mu zapomnieć o bolesnych przeżyciach. Nowe znajomości sprawiają, że znowu czuje się wartościowym i cieszącym życiem człowiekiem. Prosiaczek postanawia jednak ostatecznie rozliczyć się z przeszłością i wymazać z pamięci przykre wspomnienia, pisząc książkę. Ponowne rozdrapywanie starych ran okazuje się jednak bolesną sprawą. Czy można ją choć częściowo obrócić w żart?

Mimo trudnej tematyki toksycznego związku, opowieść ta pełna jest pozytywnych emocji i nadziei. Prosiaczek nawet o koszmarnych wspomnieniach opowiada z pewnym dystansem, niejednokrotnie również z humorem. Wbrew pozorom „Sypiając z Panią G.” to lektura lekka i przyjemna.

Książka dostępna tylko w wersji e-book.

http://www.psychoskok.pl/produkt/sypiajac-pania-g-historia-przemocy/

Recenzje, opinie:

https://cosnapolce.blogspot.com/2018/08/sypiajac-z-pania-g-historia-przemocy.html


Dostępna w

Autor książki

Adaśq Kowalczuk

Adaśq Kowalczuk

Adaśq Kowalczuk urodzony 24.03.1978 r w Elblągu. Obecnie mieszkaniec Białegostoku. Geek, hipster, rock’n’rollowiec, perkusista,...