Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

W kierunku zachodzącego słońca

W kierunku zachodzącego słońca - okładka
Wielka namiętność z nutką erotyzmu i nieoczekiwane zwroty wydarzeń. Podróże ukazujące ciekawe miejsca.Autorka przenosi czytelnika do pełnego nieoczekiwanych wydarzeń afrykańskiego kraju, ukazuje również piękno niektórych europejskich stolic. Historia pełna różnorodnych wątków, rodzące się uczucie, emocje związane z delikatnymi scenami miłosnymi i nieodparte pragnienie poznawania otaczającego nas świata. Główna bohaterka Susana – atrakcyjna, zdolna dziewczyna – po ukończeniu studiów planuje uporządkować swoje dotychczasowe życie. Postanawia ostatecznie zerwać ze swoim chłopakiem, który w przeddzień końcowych egzaminów razem z przyjaciółmi opuszcza Stany. Zgodnie z oczekiwaniami Susana bez trudu znajduje odpowiednią pracę. Jej niezwykłe umiejętności zapewniają jej szybki awans. Jedyne co ją niepokoi, to zbytnie zainteresowanie szefa jej osobą. Ona twardo przestrzega reguł – żadnych romansów w pracy, jeżeli tak to nie z szefem. Bohaterka tej opowieści z łatwością pokonuje wszelkie bariery związane z nauką, pracą, czego nie można powiedzieć o jej życiu uczuciowym. Nieoczekiwanie na jej drodze pojawia się niezwykły mężczyzna William. 
Jak potoczą się dalsze losy tych dwojga? W jaki sposób Susana zdoła wyrwać się ze szpon swojego prześladowcy Roba? Jak daleko jest w stanie posunąć się odrzucony mężczyzna? Z kim przeżyje pełne romantyzmu chwile? Jaka bariera zostanie postawiona na jej drodze?

Książka w sprzedaży na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/kierunku-zachodzacego-slonca/

Recenzje, opinie:
https://atramentowomi.blogspot.com/2018/10/w-kierunku-zachodzacego-sonca-patronat.html

https://lawendowaczytelnia.blogspot.com/2018/10/w-kierunku-zachodzacego-sonca-halina.html

https://nietypowerecenzje.blogspot.com/2018/09/recenzja-patronacka-drugie-zycie-rzeczy.html

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2018/11/436-w-kierunku-zachodzacego-sonca.html 

https://kropeczkamoja.blogspot.com/2018/11/w-kierunku-zachodzacego-sonca-halina.html

http://wielbicielka-ksiazek.blogspot.com/2019/01/w-kierunku-zachodzacego-sonca-halina.html 
Dostępna w

Autor książki

Halina Strzelecka

Halina Strzelecka

Halina Strzelecka absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego. Przez długie lata jej pasją była praca zawodowa. Zamiast marzeń ciągle...

Przetrwać próbę czasu - okładka