Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Mity i androny

Mity i androny - okładka
Mit to z definicji, opowieść o bytach nadprzyrodzonych, która wyjaśnia zagadnienia powstania świata oraz ludzkości. Natomiast androny to z łaciny brednie oraz głupstwa. Dokładnie takimi nazwami potraktował swoje historie Lech Brywczyński i zamknął je w formie zbioru o tytule ,,Mity i androny”. Znajdziemy tu dziesięć opowiadań. Wszystkie traktują o czymś innym, nie łączą ich nawet wspólni bohaterowie. W każdym z nich akcja ogniskuje się wokół innego problemu i innych postaci. Wątki kryminalne, historie miłosne, fragmenty z pamiętnika, a nawet postać-widmo, każde z opowiadań ma swoją tematykę, klimat i temperament. Dzięki plejadzie różnych charakterów czytelnik ma szansę co chwila przenosić się w inny wymiar i – co najważniejsze – odnaleźć „niezwykłość w codzienności”. Jak się okazuje, ona jest w niej głęboko ukryta, wystarczy tylko odwołać się do wyobraźni i... czytać. Dzięki opowiadaniom zawartym w zbiorze „Mity i androny” autor dał upust swojej wyobraźni i przedstawił własne, unikalne spojrzenie na szarą rzeczywistość. Okazuje się, że da się w nich odnaleźć niezwykłość, wystarczy tylko chcieć. A warto, gdyż jest ona jednym z przepisów na szczęśliwe życie.


Książka w sprzedaży na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/mity-i-androny/

http://tylkorelaks.pl/784-mity-i-androny-9788381193252.html


Recenzje, opinie:
https://www.instagram.com/p/Bsfd9M8hhcO/

https://cosnapolce.blogspot.com/2019/02/mity-i-androny-lech-brywczynski.html
https://oazarecenzji.home.blog/2019/02/27/456-mity-i-androny/

https://sztukater.pl/ksiazki/item/27183-mity-i-androny.html


Dostępna w

Autor książki

Lech Brywczyński

Lech Brywczyński

Lech Brywczyński (ur. 1959) – elbląski dziennikarz, poeta i dramatopisarz.Na początku lat 90-tych zajmował się przekładami, tłum...