Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem

Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem - okładka
Dwie kobiety. Dwie historie. Jeden kamień.

Kiedy Simona straciła dziecko, mąż zaczął się od niej odsuwać. Czuła, że zaczyna się dziać coś niedobrego. A kiedy przez przypadek spotkała tajemniczego Alfeusza, nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo może być powiązany z jej życiem...

 Ala, córka Simony, po śmierci matki dokonuje niezwykłego odkrycia. W jej szafie – znajduje pudełko pełne pamiętników, w których spisana jest niezwykła historia Simony i Alfeusza. Ala staje się również właścicielką kamienia, który posiada niezwykłą moc. Potrafi on powstrzymać zarazę, która panuje w odległej krainie, znajdującej daleko od Ziemi i zaprowadzić dzięki temu dawny ład oraz porządek. Jak jednak odnaleźć kamień na wielkiej kuli ziemskiej? I czy to wystarczy, by powstrzymać rozprzestrzeniającą się tajemniczą chorobę, która sieje spustoszenie?

To historia doskonale ukazująca trudne wybory pomiędzy uczuciami a obowiązkami oraz rodzinne tragedie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Obyczajowość i codzienność łączy się z elementami fantastycznymi, dodatkowo wplatając w to świat starożytnej Grecji, czarownic i klątw.

Książka w sprzedaży - http://www.psychoskok.pl/produkt/skrzynia-z-uspionym-przeznaczeniem/

Recenzje i opinie:

https://www.instagram.com/p/BtQbs6_Ba47/

https://aleksandrawoloszka.pl/2019/02/10/skrzynia-z-uspionym-przeznaczeniem-weronika-ceynowa/

https://www.instagram.com/p/BtgMRa_Fia-/ 

https://momthereader.blogspot.com/2019/02/starozytna-fantastyka-ukryta-w-skrzyni.htmlDostępna w

Autor książki

Weronika Ceynowa

Weronika Ceynowa

Weronika Ceynowa swój debiut literacki zaznaczyła książką "Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem".