Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

DwubieguNova… czyli ta, która kocha za bardzo

DwubieguNova… czyli ta, która kocha za bardzo - okładka
W tomiku poetka przenosi czytelnika w świat miłości - miłości skomplikowanej, trudnej, bolesnej i niejednoznacznej, wielobarwnej, rozdartej między rozpaczliwą potrzebą bliskości i lękiem przed nią, między odrzuceniem i odrzucaniem, paniczną ucieczką i silną potrzebą powrotu.
W jednym wierszu znajdziemy głębokie uczucie smutku, rezygnacji i straty, by w kolejnym rozpłynąć się w radosnych uniesieniach spełnienia i radości. Skrajne emocje oraz myśli o śmierci i przemijaniu pojawiają się tu na zmianę z euforycznymi stanami bezkresnej szczęśliwości i z gloryfikacją przedmiotu uczuć. Z wiersza na wiersz coraz bardziej zapadamy się w świat przedstawiony opowiedziany monologiem lirycznym dziewczyny, a potem kobiety, zatraconej bez reszty w miłości.
Kobiety chwiejnej emocjonalnie z zaburzeniami typu borderline, chorobą afektywną dwubiegunową, walczącej z demonami zaburzeń o codzienność, normalny związek i o choćby pozory normalności. Książka dostępna tylko w wersji e-book. http://www.psychoskok.pl/produkt/dwubiegunova-czyli-ta-ktora-kocha-za-bardzo/

http://www.ebooki123.pl/dwubiegunova-czyli-ta-ktora-kocha-za-bardzo_p1011

Opinie i recenzje:https://www.instagram.com/p/BwHGcg2AJvo/

https://www.instagram.com/p/BwHH7n0gEJu/

https://niezwykle-slowa.blogspot.com/2019/04/122-dwubiegunova.html

Dostępna w

Autor książki

Małgorzata Strzelecka

Małgorzata Strzelecka

Brak