Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Tańcz ze mną tango

Tańcz ze mną tango - okładka

Któregoś zimowego dnia w biurze pewnego pisarza zjawia się dziwny człowiek, który w dość niezwykły sposób próbuje zainteresować go swoją historią… Tak zaczyna się opowieść, która z każdym kolejnym akapitem i rozdziałem zaskakuje nas coraz bardziej.


Sycylijski wulkan, piaski plaży Capri, uliczki Nowego Orleanu, ale również… czasy, w których panowali królowie, a nawet Dziki Zachód – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. A w międzyczasie? Interesy, nowe działalności, firmy, przedsięwzięcia, zwykła codzienność…


Tańcz ze mną tango to niezwykła powieść z elementami fantastyki, ale głęboko osadzona w rzeczywistości poprzez prawdopodobieństwo i niezwykłą wręcz miejscami obrazowość opisów oraz zgodność faktów z dziejami historycznymi.

Autor z fotograficzną precyzją przedstawia obrazy miast, miejsc, ludzi. Z fascynacją godną historyka przybliża czasy dawne oraz uwarunkowania historyczno-kulturowe z danej linii czasowej. Niczym psycholog lawiruje między uczuciami i emocjami targającymi bohaterem i jego współtowarzyszami wędrówek i życiowych podróży.

Książka, która intryguje, ciekawi, pochłania bez reszty i skłania do przemyśleń.


Patronat nad książką objęli: dlaLejdis, Czytajmy Polskich Autorów, Złodziejka zapisanych stron


Książka dostępna w przedsprzedaży tutaj http://tylkorelaks.pl/817-tancz-ze-mna-tango.html

Recenzje i opinie:

https://www.instagram.com/p/BwNQWxphqSW/ 

https://zlodziejka-zapisanych-stron.blogspot.com/2019/04/44-tancz-ze-mna-tango-artur-tooczko.html 

http://dlalejdis.pl/artykuly/tancz_ze_mna_tango_recenzjaDostępna w

Autor książki

Artur Tołłoczko

Artur Tołłoczko

Autor książki "Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu". Autor przez wiele lat pracował w korporacjach farmaceutycznych. P...

Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu - okładka
Kanarek w klatce na szafie - okładka