Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Pleban

Pleban - okładka
"Pleban" to po "Kochance" druga opowieść Patryka Nowodworskiego. Tym razem autor próbuje nam udowodnić, że konsekwencje popełnionych grzechów za życia sięgną nas nawet po śmierci, a jedynego ratunku możemy szukać w ‘świetle’ Boga.
Nowa książka Nowodworskiego to propozycja przede wszystkim dla tych, którzy nie boją się duchów. Książka ta to bowiem horror, w którym świat doczesny miesza się ze światem duchowym. Zawarta w niej historia dotyczy mrocznej zależności między księdzem, domem a pewną rodziną, która w nim zamieszkała. Ich potyczki można by ograniczyć do trzech słów-wytrychów: grzech, cierpienie, wybaczenie.
Akcja utworu dzieje się bardzo dynamicznie. Jarek - ojciec czteroosobowej rodziny cierpi na utratę pamięci. Narodziny kolejnego dziecka wymagają od niego powiększenia mieszkania. W tym celu postanawia (za namową żony) zamienić mieszkanie w bloku na dom jednorodzinny. W ich ręce trafia bardzo korzystna oferta sprzedaży willi w Bystrzycy Kłodzkiej, którą do tej pory zamieszkiwał sędziwy proboszcz. Ta 'okazja' - jak się okazuje - ma jednak drugie dno, ponieważ już w dzień przeprowadzki dzieją się w tym miejscu co najmniej 'dziwne rzeczy'. Ojciec, któremu dotychczas pamięć 'płatała figle' nie wie, co ma
o tym wszystkim myśleć, tym bardziej, że tylko on widzi, co tu się naprawdę dzieje. Okazuje się, że dom który nabyli, skrywa nieodgadnione tajemnice. Przekonuje się o tym również jego kolejny właściciel - Nemezjusz, który ostatecznie rozwiązuje zagadkę nawiedzonego domu. Polecam także ebook "Bystry detektyw" to zabawna opowieść o byłym, aczkolwiek młodym policjancie, który w wyniku zażywania miękkich narkotyków został wyrzucony z policji i stał się prywatnym detektywem.
Pleban

Dostępna w

Autor książki

Patryk Nowodworski

Patryk Nowodworski

Strona autorska Patryka Nowodworskiego- przeczytaj więcejJestem młodym człowiekiem, który próbuje odnaleźć się jako pisarz. Moją...

Kochanka - okładka
Bystry detektyw - okładka
CREW - okładka