Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Bystry detektyw

Bystry detektyw - okładka
O tym, jak ciekawa i zabawna może być praca detektywa, możemy przekonać się w powieści kryminalnej Patryka Nowodworskiego pt. "Bystry detektyw". Autor opisuje w niej historię młodego policjanta, który w wyniku zażywania narkotyków zostaje wyrzucony z szeregów poznańskiej Policji i dzięki pomocy kilku przyjaciół zakłada prywatne biuro detektywistyczne.

Na rozwój dalszych wydarzeń nie trzeba czekać długo. Już po kilku dniach od rozpoczęcia działalności do detektywa zgłasza się matka zaginionej dziewczyny, która prosi o pomoc w jej odnalezieniu. Sprawa zaginięcia córki wydaje się na pozór typowa, ale gdy detektyw Kapustka odkrywa co rusz to nowe fakty, śledztwo wydaje się nie mieć końca. Sprawy nie ułatwia skłonność detektywa do bójek, czy też korzystanie z usług seksualnych przypadkowo napotkanych kobiet. Czy zatem 'Bystremu Detektywowi' uda się rozwiązać zagadkę zaginięcia Moniki? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w najnowszej publikacji Patryka Nowodworskiego - młodego autora "Kochanki" i "Plebana", który próbuje swoich sił na płaszczyźnie literackiej również w nieco innym wydaniu.
Bystry Detektyw

Dostępna w

Autor książki

Patryk Nowodworski

Patryk Nowodworski

Strona autorska Patryka Nowodworskiego- przeczytaj więcejJestem młodym człowiekiem, który próbuje odnaleźć się jako pisarz. Moją...

Kochanka - okładka
Pleban - okładka
CREW - okładka