Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Lucyfera

Lucyfera - okładka
Pan stworzył wszystko po dwoje…

Kim była naprawdę znana z przekazów ewangelicznych Maria Magdalena?

Czy Jezus i Barabasz byli braćmi, do tego bliźniakami?

Czym był legendarny Święty Graal?

Popularna polska aktorka – Maria Niewiadomska przyjeżdża do Prowansji, by zagrać główną rolę w filmie słynnego francuskiego reżysera. W podróży towarzyszy jej mąż, a zarazem manager, Jakub. Produkcja okryta jest tajemnicą i oboje nic nie wiedzą o zamyśle reżysera, co jest kluczową intrygą powieści. Wkrótce po dołączeniu do ekipy filmowców, małżonkowie dostają się w wir zagadkowych, zaskakujących wydarzeń, które wkrótce prowadzą do pełnych napięcia zdarzeń i szokujących odkryć. Akcja, rozgrywająca się w malowniczych prowansalskich miasteczkach, w cieniu romańskich i gotyckich katedr, starorzymskich ruin i odludnych klasztorów, wprowadza czytelników w niecodzienny świat pełen zagadek sięgających początków chrześcijaństwa, późnego średniowiecza i renesansu.

Nie brak tu również wielu hipotez na temat współczesnych sekretów Watykanu.Jedną z nich jest to, że Maryja powiła w Betlejem… bliźnięta. Wszystko oparte na wieloletnim zgłębianiu pism, podań i legend. Przedstawiona przez polskich autorów – badaczy Nowego Testamentu i tropicieli herezji teoria, która może zachwiać podstawami chrześcijaństwa.

Patronat nad książką objęli: bookendorfina, dlaLejdis.pl, Patriseria, Booklover, Oaza recenzji


Książka w ofercie sprzedaży:

http://www.psychoskok.pl/produkt/lucyfera/ 

http://tylkorelaks.pl/835-lucyfera.html


Recenzje, opinie:

http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/08/489-lucyfera.html

https://swiatyalternatywne.blogspot.com/2019/09/jerzy-andrzej-masowski-wojciech-micha.html

http://dlalejdis.pl/artykuly/lucyfera_recenzja
Dostępna w

Autor książki

Jerzy A. Masłowski

Jerzy A. Masłowski

Jerzy Andrzej Masłowski – poeta, autor tekstów piosenek, opowiadań, sztuk i widowisk teatralnych. Zaznaczył się na rynku (poza n...

Wojciech Michał Cegielski

Wojciech Michał Cegielski

Wojciech Michał Cegielski – psycholog, autor artykułów i felietonów z dziedziny psychologii i psychosocjologii, badacz mechanizm...