Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Zakazana miłość

Zakazana miłość - okładka

Zakazana miłość to druga część historii miłości Agaty i Piotra. Agata zdaje maturę i zastanawia się nad kierunkiem studiów, a raczej czy w ogóle iść na studia. Chce być samodzielna i niezależna, widzi coraz większą przepaść pomiędzy statusem swoim i Piotra... i ma coraz więcej wątpliwości czy na dłuższą metę ten związek ma szansę przetrwać. Kocha Piotra całym sercem za to kim jest i jaki jest ale nie potrafi pojąć za co właściwie kocha ją Piotr. Dużą przeszkodą dla tej miłości jest Elwira, żona Piotra, która dowiaduje się o ich związku i nie cofnie się przed niczym, aby zakończyć ten romans. Razem z matką, mistrzynią czarnej magii, użyją wszelkich środków aby rozdzielić zakochanych. Jedyną osobą, która naprawdę kibicuje tej miłości jest Mirella, Maciek jest niezmiennie przeciwny, rodzice Agaty wciąż nic nie wiedzą, a reszta świata jest co najwyżej obojętna. Czy w tych okolicznościach ich miłość ma szansę przetrwać? Czy prawdziwa miłość pokona prawdziwą czarną magię? Czy Agata przedstawi rodzicom swojego ukochanego? Czy znajdzie w sobie odwagę aby postawić wszystko na jedną kartę, na przekór wszystkiemu i wszystkim? A czy do Mirelli też los się uśmiechnie i spotka wreszcie swoją miłość?  

Dostępna w

Autor książki

Magda Kaczmarczyk

Magda Kaczmarczyk

Pisarka, podróżniczka, wróżka. Debiutowała w 2010 roku powieścią „Wyśniona miłość”. Ukończyła filologię polską na Uniwersyteci...

Wyśniona miłość - okładka