Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Gdyby ocean milczał

Gdyby ocean milczał - okładka
O czym szumi ocean w Carnac we Francji?

A gdyby ocean milczał – to o czym? O bólu po stracie i radości z odnowy. Marzeniach – ich spełnianiu i niespełnianiu. Tęsknotach i rozczarowaniach. Tolerancji i jej przeciwieństwie. O rozwijaniu skrzydeł – czasami anielskich. Mógłby tak szumieć i nie szumieć o wszystkim.

„Póki szumi ocean – pisze autorka – póki wieje wiatr, póki świecie słońce, póki każdego ranka zaczyna się nowy dzień... wszystko może się zdarzyć”. Zdarzył się zamach islamskiego terrorysty nad Sekwaną w Paryżu, który odebrał życie wielu ludziom, bo znaleźli się w złym czasie i w złym miejscu. Matce odebrał córkę, siostrze – siostrę, córce – matkę. I nic już po tragicznej śmierci Isabel nie było takie samo, chociaż dla tych, którzy pozostali, świat się nie skończył.

Zbrodnia i wina w świecie widzianym oczyma kobiet często załzawionymi od rozmaicie odczuwanego bólu – bardziej psychicznego niż fizycznego.

Stworzyłam dziewczynkę, która (…) widzi więcej, czuje bardziej i co najważniejsze – nie boi się prawdy. Wystarczy tylko spróbować patrzeć na świat jak ona. Nawet jeśli nie zobaczy się tych samych aniołów.

Patronat nad książką objęli: portal dlaLejdis.pl, Oaza recenzji, Pink life by Agnieszka Bendkowska, Literacki świat Cyrysi, Tylko magia słowa, Infinifable, Bookendorfina

Książka w ofercie sprzedaży: 

http://tylkorelaks.pl/840-gdyby-ocean-milczal.html 

http://www.psychoskok.pl/produkt/gdyby-ocean-milczal/ 

Opinie i recenzje:

https://tylkomagiaslowa.blogspot.com/2019/10/przedpremierowo-anna-kalkowska-wysocka.html 


Dostępna w

Autor książki

Anna Wysocka – Kalkowska

Anna Wysocka – Kalkowska

Anna Wysocka – Kalkowska autorka książki "Kiedy wiosna nie nadchodzi" Autorka o sobie "Każdego dnia rano spoglądając na świa...

Kiedy wiosna nie nadchodzi - okładka
Moje życie bez ciebie - okładka
Taniec z motylami - okładka