Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Przetrwać próbę czasu

Przetrwać próbę czasu - okładka
Ekscytująca, pełna wdzięku, humoru i smutku, opowieść o żywiołowej namiętności poddanej próbie czasu.

Piękna i niezależna pani architekt marzy o założeniu rodziny. Ma za sobą nieudane małżeństwo z dużo starszym od siebie mężczyzną. W wieku 19 lat Antonina została uwiedziona przez instruktora prawa jazdy. Wbrew rodzicom poślubiła Franka, który stopniowo, ale skutecznie zaczął ją ograniczać. Czuła się osaczona przez własnego męża, który sukcesywnie dążył do tego, by zerwała kontakty z rodziną i przyjaciółmi. Kiedy mężczyzna każe usunąć jej ciążę, kobieta postanawia od niego odejść. Dzięki wsparciu przyjaciółek, próbuje odzyskać życiową równowagę. Żałując straconych lat postanawia brać życie całymi garściami. Ciągle jednak trafia na nieodpowiednich mężczyzn. Adoruje ją żonaty kolega z pracy, z dawnym znajomym wyjeżdża na weekend a klient, któremu ma urządzać dom, chce się z nią umówić.

W końcu poznaje nieziemsko przystojnego Borysa, z którym umawia się na spotkanie...

Patronat nad książką objęli: Oaza recenzji, Portal dlaLejdis.pl, Littlebooklover,

Książka w sprzedaży na stronie:

http://tylkorelaks.pl/845-przetrwac-probe-czasu.html 

http://www.psychoskok.pl/produkt/przetrwac-probe-czasu/ 

Recenzje i opinie:

Dostępna w

Autor książki

Halina Strzelecka

Halina Strzelecka

Halina Strzelecka absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego. Przez długie lata jej pasją była praca zawodowa. Zamiast marzeń ciągle...

W kierunku zachodzącego słońca - okładka