Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

A co z prawdą?

A co z prawdą? - okładka

Odkrywanie prawdy o życiu to temat przewodni najnowszej książki Ewy Witkiewicz pt. "A co z prawdą?" Autorka opisuje w niej losy Emmy - kobiety głęboko nieszczęśliwej z powodu nieudanego małżeństwa, która chce na nowo ułożyć sobie życie.        

Borykająca się z problemami natury osobistej Emma próbuje położyć temu kres. W tym celu udaje się do Afryki, gdzie jako wolontariuszka pośredniczy w adopcji afrykańskich dzieci przez pary z krajów europejskich. Zaprzyjaźnia się tam z Bendżim - najstarszym z dzieci, które ze względu na stosunkowo zaawansowany wiek ma znikome szanse na znalezienie przyrodnich rodziców. W tym czasie poznaje też Daniego, który kreśli wobec niej plany bycia razem. Kiedy kobieta przekonuje się do mężczyzny i jest w stanie wyjść za niego, ten umiera na malarię. Emma po raz kolejny przechodzi głęboki wstrząs - tym bardziej, że po śmierci Daniego okazuje się, że jest w ciąży. Gdyby nie jej liczne przygody miłosne podczas pobytu za granicą, z dużą dozą pewności powiedzielibyśmy, że to dziecko Daniego. Czy rzeczywiście tak jest, można przekonać się, sięgając po najnowszą książkę Ewy Witkiewicz.


A co z prawdą

Dostępna w

Autor książki

Ewa Witkiewicz

Ewa Witkiewicz

Autorka popularnych powieści pt. "Ze szczęściem w ciuciubabkę" i "A co z prawdą?"A...

Ze szczęściem w ciuciubabkę - okładka