Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma (wizualizacje)

Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma (wizualizacje) - okładka

Jesteś zagubiony, smutny czy niezadowolony z dotychczasowego życia? Nie potrafisz cieszyć się drobiazgami życia codziennego? A może bierzesz udział w wyścigu szczurów, który jest plagą XXI wieku? Zatrzymaj się przez chwilę i pomyśl czy warto? Sięgnij po lekturę Anny Jędrzejczyk, która przeniesie Cię Drogi Czytelniku w daleką, niezapomnianą podróż chociażby do Grecji Afryki czy Egiptu. Autorka w swojej książce pt. „Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma - wizualizacje” tak realnie opisuje wszystkie wyprawy, że wydaje się nam, że podróżujemy razem z Nią. Książka to swoisty zbiór wizualizacji, który pobudza wyobraźnię i daje do zrozumienia istocie ludzkiej, że może wpłynąć na swój stan zdrowia i jakość swojego dotychczasowego niekoniecznie zadowalającego życia, uzyskując pozytywne i trwałe rezultaty. Wszystko zależy od niego samego. Dla autorki każda jedna wyprawa stanowi rodzaj terapii relaksacyjnej. Tam odnajduje swoje ukojenie, tam ma czas tylko dla siebie. Może przez chwile pomyśleć, oddać się medytacji czy zagłębić się w zakamarki swojej zbłąkanej duszy.

 Autorka potrafi docenić piękno natury i nawet szum wiatru nie jest dla niej tylko zwykłym szumem. Wie, jaka tkwi w nim siła i jaka nieobliczalna potrafi być natura. Dostrzega nawet najdrobniejszy szczegół. Czytając książkę wydaje się nam, że podróżujemy z autorką. Bardzo realistycznie opisuje swoje podróże, dlatego oczami wyobraźni podążamy za Nią i w myślach dostrzegamy nawet ten szmaragdowy odcień wody i słyszymy niespokojne fale oceanu. Podążajmy za nią, a wtedy zobaczymy coś dużo ważniejszego niż tylko trudy życia codziennego, osiągniemy nasz spokój a może nawet doznamy nowej przemiany. Uczmy się dostrzegać to, co jest naprawdę ważne, ponieważ rozwój i ciągłe poszukiwanie daje dużo radości, spełnienie, poczucie mocy, siły, tak ogromne, że jesteśmy w stanie podjąć walkę z wszelkimi przeciwnościami losu.


Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma

Dostępna w

Autor książki

Anna Jędrzejczyk

Anna Jędrzejczyk

Autorka książki pt. "Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma".Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma