Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Zmyślenia

Zmyślenia - okładka
"Zmyślenia" to zbiór opowiadań, w których Eliza Segiet przygląda się ludziom i współczesnemu światu. W krótkich formach przedstawione zostały rozmaite formy wykluczenia - od samo odrzucenia poprzez społeczną alienację.

Autorka portretuje współczesnych ludzi, którzy muszą nieustannie zmagać się ze sobą. Każdy z bohaterów opowiadań jest na swój sposób nieszczęśliwy, niespełniony. Wszyscy odczuwają potrzeby i pragnienia, które nawet ich samych zaskakują. Nie mogą poradzić sobie z zaakceptowaniem własnej tożsamości, z modelem życia jaki wiodą czy z relacji, w jakie zostali uwikłani. Tu nikt nie czuje się dobrze, nikt nie jest do końca sobą. Segiet w dość swobodnym stylu zwraca uwagę na palące problemy dzisiejszego świata - przede wszystkim na kwestię nietolerancji, wzajemnego niezrozumienia i powielania krzywdzących stereotypów.


Książka w ofercie sprzedaży:

http://www.psychoskok.pl/produkt/zmyslenia/ 

https://tylkorelaks.pl/890-zmyslenia.html


Recenzje, opinie:

https://dajprzeczytac.blogspot.com/2020/05/zmyslenia-eliza-segiet.html 

https://www.subiektywnieoksiazkach.pl/2020/06/zmyslenia-eliza-segiet.html 

https://ksiazkomania17.blogspot.com/2020/07/zmyslenia.html 

http://dlalejdis.pl/artykuly/zmyslenia_recenzja 

https://www.instagram.com/p/CFCw4WsBxFK/?igshid=g8ncgynwqbic

Dostępna w

Autor książki

Eliza Segiet

Eliza Segiet

Eliza Segiet – absolwentka studiów magisterskich Wydziału Filozofii, studiów podyplomowych – Wiedza o Kulturze i Filozofia, Pra...

Nieparzyści - okładka
Bezgłośni - okładka
Bardziej być - okładka
Przebudzenie - okładka